Фан клуб: МЗТ Скопје

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Вие ли сте нешто бе нежни педерчиња???:tapp:Собирање само против мзт СРАМОТА!!! Правење приватна забава во луна парк последната утакмица убаво пишуваше во дневник...резил сте,карти не давате се плашите од најдобрите да не ја напунат цела сала како што беше случај во изминатите години па Марин да се прашува каде ли тоа играме ние во парк или во аеродром? Смдрежи едни карта за да бидете присутни кај нас ќе може да се купите и радикал ќе ви каже колку ке ве кошта:tapp: НЕЖНИ ПЕДЕРИ!!!
Epa sea vaka kako prvo nemalo nikakva privatna zabava za nikoj privatna zabava sme pravele samo koga sme zimale titula..........a deka ke ja napunevte cela sala nemase sansi posto sea od koga ne vlegovte moze da se palite goga pominavte od zeleznicka bevte max 300 dusi (Jas sum svedok) a na polstad imalo uste 200 a dokolku nie bevme 600 dusi u sala
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Да ние свршаваме на трибина кога пука цела сала во наша песна..
Па освен тоа што сме институција за навивање за сите групи во земјава,освен тоа што СЕКОГАШ бегате од нас и освен тоа што на секое дерби навиваме ко да сме на домашен терен ништо друго..Може овој пост си го напишал кога си бил љут и бесен па може не го мислиш ова :pos2::pos2: Фамилијата од Аеродром била никој и ништо...:pos2::pos2:Па кој е тогаш некој и нешто?! вие сигурно не!! Гарант :smir: И пак во очи паѓаат добиените комплекси од НАЈДОБРИТЕ!!
NIKAD..
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
abe druze na ovoj podforum ne se dobrodojdeni hejteri na mzt i navijaci na Р...ИЧКИ taka da sloboden si
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
abe druze na ovoj podforum ne se dobrodojdeni hejteri na mzt i navijaci na Р...ИЧКИ taka da sloboden si
Da ...ziti se...a koj ke mi zabrani ..ti? haha moja rabota i moe pravo..kako sto znaat tie vasite selodromci da pisuvaat kaj nas.....pa so imam tebe da ti objasnuvam moderator da ne si:kesa:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
не сум модератор центарска пи*ко, него не замарај слобоен народ сваќаш ако немаш попаметна работа у 1 саат што да праиш иди глеј TV1000 :drk:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
не сум модератор центарска пи*ко, него не замарај слобоен народ сваќаш ако немаш попаметна работа у 1 саат што да праиш иди глеј TV1000 :drk:
jas ne sum ko vas toa da go praam be..imam 21 godina i imam bas edna od tamu od kaj vas od seloto (ako e seljanka ali ima neso so jas go sakam u nea) i ne se zamaram so :drk: toa vie go pravite ...uste ne ste dorasnati...i da imate po 20 god imate pamet na upola ...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
jas ne sum ko vas toa da go praam be..imam 21 godina i imam bas edna od tamu od kaj vas od seloto (ako e seljanka ali ima neso so jas go sakam u nea) i ne se zamaram so :drk: toa vie go pravite ...uste ne ste dorasnati...i da imate po 20 god imate pamet na upola ...
Боки...пријателе...ти си тука најнеинтелегентниот...прочитај си ги постовите наназад и ке се увериш
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
абе сити парк геј ако види путпуковникот како се бламираш овде нема веќе частење сладолед пред утакмица ......
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе сити парк геј ако види путпуковникот како се бламираш овде нема веќе частење сладолед пред утакмица ......
Abe selodromec tebe da ne te boli .....toa e nasa rabota..a ti idi tamu :drk: na titula ne e bitno dali potpukovnikot dali pukovnikot sto ke mi kaze mene glej si tvoja rabota
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
абе сити парк геј ако види путпуковникот како се бламираш овде нема веќе частење сладолед пред утакмица ......
hahahahaha
btw idi leci si kompleksi ova za ovoj od CPG oops CPB
i od celo CPG koe sodrzi 20-30 dusi ovoj e najpameten da se buni u AERODROMSKA TERITORIJA
WARNING SERVER AERODROM IS ATTACKED BY CPG
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
aj da praime anketa da vidime ...koj ke ispadne poneinteligenten...BTW ne sum BOKI
Како бе не си Боки...извини во тој случај...јас се си мислев Боки 13-ка си. Или ти може си Мики 13-ка, или Перо 13-ка...како и да е основата на името, сепак имаш наставка 13-ка
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
AND DONT MESS WITH RADICAL_REMET MASTER оти лошо ти се пише :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom