Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ako ima dete postaro odmene edna godina znaci ovoj se ima ozeneto na 18 godini...Ovoj ako ne e guptin ja glava secam.Oni taka pravat
Niso cudo so tuka pisis.Ne si izivean brat.Sotuku si pocnal da zivees ti si se ozenil
Е јебига :pos2::pos2::pos2:или пак може сум сељак, пошто и вие сељаците влагате во брак толку рано

So ubavo ti gi mackat ocinjata.More koga ke vidi deka ne ti se kreva veke oci ke izvadi za mlado meso makar bil i od selo.BIDI SIGUREN U TOA MLADICU NAS
А од кај ова, мајка ти ти раскажуваше лични искуства? :vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Е јебига :pos2::pos2::pos2:или пак може сум сељак, пошто и вие сељаците влагате во брак толку рано



А од кај ова, мајка ти ти раскажуваше лични искуства? :vozbud::vozbud:
Ima takvi seljaci i u skopje i u kavadarci.Ti spagas vo tia,Ali tesi se ima nekoi i na 16 se zimat
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ima takvi seljaci i u skopje i u kavadarci.Ti spagas vo tia
епа изгледа чим имам на 36 години три деца и сум се оженил на 17, гарант сум и јас како вас во душата, опинок или евентуално ром...кој би знаел :vozbud:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Види го па овој уште се смее, како не ти е срам да се смееш на човек постар од тебе 30 години.

П.С. инаку ако не знате Радикал чека трето дете овој пат женско
Охх бее ајде нека не извини Радикалката незнаевме дека e бремена и чека дете ај не се нервирај да не му биде нешто не за друго женско е :).
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
епа изгледа чим имам на 36 години три деца и сум се оженил на 17, гарант сум и јас како вас во душата, опинок или евентуално ром...кој би знаел :vozbud:
Mi persiras mene ili mislis deka celo Kavadarci gi sledi tvoite maloumni postapki


Toa decata tvoi se?Proveri si?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Офф топик: Радикал ќе иде ли твој Марко на дерби?
Нешто ми вика дека ке биде изнемоштен...викенд е, има обврски...да пумпа провинцијалки...се надевам дека нема да се пресиса :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom