Фан клуб: МЗТ Скопје

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Еј направете некаде во Оф топик подобро за сали ... ова е тема за спорт ... ако беше така ние од Струмица што треба да ви покажеме???
вратете се на спортот...
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Кога сме веќе кај салите.....

:vozbud::vozbud: Еве како е во моментов....

АЈде сега на :drk:
ej brat da te prasam? imas nekoja slika odvnatre nekoja ponova da vidam kako e...i kazi mi kolko narod ke sobira posto nekoi vikaat 8000,nekoi 6000 pls kazi ako znaes?...pozdrav
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Драги Монко..
Мене да ми земат Ајдуци знаме мислам дека во истиот момент ке се обесам/упуцам/отрујам...или ке се скријам и ке си ќутам во најамала рака,ама тоа може да го направиме јас и други номални луѓе што имаат срам а ти опинок еден наместо да превземеш некоја од горниве мерки си додшол и сереш против нас...
Ајдуци битно си прават историја на вас превземи нешто во тоа не удирај таму кај што никој не може опнок еден
ej skopski.........
vas neli vi e stram da idite 100 km do kavadarci i kaa ce doite tuka dave napnat 30 razlika.pa feni da go napnat 30 bi se zasramil da pisam uopste na via forum.zatoa skriise ili kaa so ti vikas u najmala raka kutisi...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
ej skopski.........
vas neli vi e stram da idite 100 km do kavadarci i kaa ce doite tuka dave napnat 30 razlika.pa feni da go napnat 30 bi se zasramil da pisam uopste na via forum.zatoa skriise ili kaa so ti vikas u najmala raka kutisi...
хе хе хе хе Атанасе
јас не играм на терен не шутирам тројки не правам измени не асистирам значи од тоа треба да се срамат тие што играат на терен,
Јас до друга страна сум горд што и покрај тоа пак сум си со мојот клуб и ако треба пак ке идам до Кавадрци нека ги нап'нат,
Ти кога дојдов не помисли да ми земеш знаме мене а камо ли да пробаш,никој во државава не пробал а вас ве поебаа аматерите од Струмица па сеа ти види кој е кој море опинок еден
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хе хе хе хе Атанасе
јас не играм на терен не шутирам тројки не правам измени не асистирам значи од тоа треба да се срамат тие што играат на терен,
Јас до друга страна сум горд што и покрај тоа пак сум си со мојот клуб и ако треба пак ке идам до Кавадрци нека ги нап'нат,
Ти кога дојдов не помисли да ми земеш знаме мене а камо ли да пробаш,никој во државава не пробал а вас ве поебаа аматерите од Струмица па сеа ти види кој е кој море опинок еден
abe taka e i taaa
ali so mozele lozari pokraj tolku policija
seto toa sigurno e so dogovor pomegu policijata i ajduci
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
abe taka e i taaa
ali so mozele lozari pokraj tolku policija
seto toa sigurno e so dogovor pomegu policijata i ajduci
не се вади те молам признај дека сте мисири и аматери поголеми од Ајдуци мислев дека од тоа нема бетер ама ете се појавивте вие и сега на вас си напишаа историја ај нека ви е со здравје :bil:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
не се вади те молам признај дека сте мисири и аматери поголеми од Ајдуци мислев дека од тоа нема бетер ама ете се појавивте вие и сега на вас си напишаа историја ај нека ви е со здравје :bil:
nemozam toa dago priznaam.sekogas patriot.
ja kaa ljubitel na kosarkata sakam da ima grupi kaa femili...
go razubavuvaat sekoj natprevar.dobri bete neknja u kavadarci...se nadevam pak ce doite u tolkav broj za kupot...prvata sovas a igraime...pa neka pobedi podobriot
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
nemozam toa dago priznaam.sekogas patriot.
ja kaa ljubitel na kosarkata sakam da ima grupi kaa femili...
go razubavuvaat sekoj natprevar.dobri bete neknja u kavadarci...se nadevam pak ce doite u tolkav broj za kupot...prvata sovas a igraime...pa neka pobedi podobriot
Што има врска тоа што треба да си го признаеш и патриотизмот бе танас??
За купот ваљда ке доаѓаме т.е ке доаѓаме сигурно
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Што има врска тоа што треба да си го признаеш и патриотизмот бе танас??
За купот ваљда ке доаѓаме т.е ке доаѓаме сигурно
vaka lozarite pocnaa nogu loso vaa sezona.duri bea smesni na pocetokot.sea od utakmica do utakmica se se podobri.a toa so se desi u str e um za drugpat.ali batali toa...eve ti si za mzt.da recime neutralen.so mislis koj e podobar feni ili strumica
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
vaka lozarite pocnaa nogu loso vaa sezona.duri bea smesni na pocetokot.sea od utakmica do utakmica se se podobri.a toa so se desi u str e um za drugpat.ali batali toa...eve ti si za mzt.da recime neutralen.so mislis koj e podobar feni ili strumica
кошаркарски нема што јас да мислам некој измислил табела и Фени е прв на неа...
како две групи стврано не гледав разлика дур не ви го дигнаа знамето сега ви се одлепија јебига враќајте им некако за да не е срамот поголем
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
кошаркарски нема што јас да мислам некој измислил табела и Фени е прв на неа...
како две групи стврано не гледав разлика дур не ви го дигнаа знамето сега ви се одлепија јебига враќајте им некако за да не е срамот поголем
aj ce gleame da izmislime nes...a so se desava so via vaste kolegi od gratski park oti ne odat na utakmici
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.586
Шо ги ебам нивна работа си е тоа sd sd sd
 

Kajgana Shop

На врв Bottom