Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
ajde se moze da se sluci pa duri i mzt da iznenadi:vozbud:, ali kako i da e se nadevam deka ke go vidam mzt vo ponovo vreme so klasicna 5 ka! pozz
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
sto be slusam ke ste pravele fantomki,haha.gi vidovte komitite napravija edni pred eden mesec i sega i vie:)
nema vrska napravete si ako tolku sakate ama spored mene fantomki se propadnata incesticija bolje bi bilo tie pari da se vlozat vo maici,salovi,dukseri.kazi mi koga ke gi koristite ?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
nema nisto drugo da komentiram osven da ti kazam deka idejata e ne znam od koga, ali znaes kaj nas koj e najgolemiot problem- parite pa taka da tuka nema nikava imitacija. pozz
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
sto be slusam ke ste pravele fantomki,haha.gi vidovte komitite napravija edni pred eden mesec i sega i vie:)
nema vrska napravete si ako tolku sakate ama spored mene fantomki se propadnata incesticija bolje bi bilo tie pari da se vlozat vo maici,salovi,dukseri.kazi mi koga ke gi koristite ?
Оooo несреќо една ние сме ги виделе нив.. за овие фантомки се прави муабет буквално од ланската сезона....само што кај нас вакви работи споро идатsdи пак не се знае дали ке се направат....
-Него друго нешто мене ептен ми се свиѓа ова вака што покажувате интерес за нас и што ке правиме:bilokojzbot::bilokojzbot:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
bukvalno ic ne me interesira vie sto pravite nego onaka slucajno procitav na forumov
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
bukvalno ic ne me interesira vie sto pravite nego onaka slucajno procitav na forumov
Остај ти тоа те интересира по малце:helou:зашто јас немам прашано за вас ништо ни за блузи ни за гаќи ни за маици ни чорапи??Нее ме интересира зашто знам дека под све тоа едни исти буљаши сте секоја година:bilokojzbor::bilokojzbor:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
bukvalno ic ne me interesira vie sto pravite nego onaka slucajno procitav na forumov
Па зошто прашуваш тогаш.Или сакаш само да испровоцираш или па си малоумен.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Остај ти тоа те интересира по малце:helou:зашто јас немам прашано за вас ништо ни за блузи ни за гаќи ни за маици ни чорапи??Нее ме интересира зашто знам дека под све тоа едни исти буљаши сте секоја година:bilokojzbor::bilokojzbor:
Breaking News: City Park Boys својата колекција проле-лето 2008 ке ја збогатат и со нов модел на танги. Види фотос

 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Модератори нема, има администратори кои следат.

За сега, се е според правилата, интелигентен ремет :)
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Breaking News: City Park Boys својата колекција проле-лето 2008 ке ја збогатат и со нов модел на танги. Види фотос

Dobre dojde za mene nazad,nikad nemase da da me slusnete da ne bea dvajca momci,pozz i fala do niv!!!Ama znaci na radichal so ke mu tekne kraj e:drk: :drk: !!!Sreken Badnik i Bozik na site.pozz
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
bas se sexi ke mi gi kupis :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
И одиме на гостување и ми викаш да ти правам друштво да мочаме, се соблекуваш во дивината и јас да видам СРВ гаќи на тебе?!?!?!?! Ке те оставам во дивината, ма! :pos2:

И вооедно го поздравувам Христов и сакам да му посакам во Новава година помалку лижење гз, зашто ке добие тровање на јазикот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom