Instagram (официјална тема)

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.747
Da Ve Prasam Nesto ..
Da ne znae nekoj vcera napraviv instagram i posle edno 8 saata sledev me sledea , lajknuvav sliki i naednas
mi se pojavi Verify Your Account - enter your phone number staviv brojot ne mi prati nisto probav edno 6 pati a sega mi vika vnesi drug broj pak dzabe ve molam za pomos sto da napravam ??
Trebalo preku fb da go otvoris
 
Член од
16 мај 2015
Мислења
92
Поени од реакции
23
odtidov login with facebook isto stoi[DOUBLEPOST=1432928941][/DOUBLEPOST]daj pomagajte ve molam

inace vaka se pisuvase za makedonija prime +389 ** *** *** ovoj stil taka[DOUBLEPOST=1432951598][/DOUBLEPOST]ama dzabe pak
 
Последно уредено:
Член од
14 февруари 2013
Мислења
579
Поени од реакции
698
Со новиот update, сега Инстаграм поддржува фотографии и видеа во portrait и landscape mode.
Кој нема апдејтирано, нека си направи апдејт :)
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Едно прашање, дали таа може да види дека сум и го посетил профилот на Инстаграм, иако не ја следам, пошто беше отворен профилот сега е затворен и не можам веќе да и ги гледам сликите?
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
Едно прашање, дали таа може да види дека сум и го посетил профилот на Инстаграм, иако не ја следам, пошто беше отворен профилот сега е затворен и не можам веќе да и ги гледам сликите?
Не
П.С. Не ја манијачи, него адни ја, направи и follow ;):D:D
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Дечки, имам еден проблемчич. Сношти се одјавив од Инстаграм и сега никако не можам да се логирам. Акаунтот ми е направен преку Фејсбук и кликам Log in with Facebook и ми излегва дека таа емаил адреса веќе имала сметка на Инстаграм и ми дава опции да креирам нова сметка или да се логирам со веќе постоечката. Кликам да се логирам и ме враќа на лог ин скринот повторно. Како можам ова да го решам?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.110
Поени од реакции
820
Дечки, имам еден проблемчич. Сношти се одјавив од Инстаграм и сега никако не можам да се логирам. Акаунтот ми е направен преку Фејсбук и кликам Log in with Facebook и ми излегва дека таа емаил адреса веќе имала сметка на Инстаграм и ми дава опции да креирам нова сметка или да се логирам со веќе постоечката. Кликам да се логирам и ме враќа на лог ин скринот повторно. Како можам ова да го решам?
Пробај да се логираш со истиот меил и пасс од ФБ.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Испробав секако ама бадијала. Сепак, некако успеав да се логирам.
 
Член од
27 декември 2015
Мислења
67
Поени од реакции
42
Дали можам и како да објавувам слики на инстаграм но од компјутер како да симнам или да се најавам преку пребарувач знае ли некој ?
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Дечки јас сум така нов на инстаграм и многу работи не ми се јасни имам телефон Самсунг, небитно, ама сеа влегувам на инстаграм и гледам некој рандом фаци, ставаат видеа постоечки од некоја си друга страна, е сега мене не ми е јасно како и јас да ставам така видеа, нема,шер, просто незнам како, има една опција цопи линк то флипборд мислам беше, е сеа одкако ќе го копирам, нема шанси да му напраам пејст, плус уште нешто, на стариот телефон можев да го даунлоадирам видеото од фејс сега нема таква опција?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom