Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ако доаѓа одма нека дојде, не ни треба на 84 години, но кога и да дојде, додека не го врати она што ни го зема, оние 15 години, на секој од навивачите, за нас ке остане само една пи*ка продадена.


:ban?::ban?::ban?:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.588
Поени од реакции
48.383
Одкако го научија да игра па отиде кај педерите нека не се мачи сега нека иде да учи тренерлук кај нив директно...
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Епа еве сега уште нема клуб за следна сезона што не дојде кај нас да го е*ам у гз,или уште ќе сака да се пуни со пари у странство!?
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
Шо напрајвте Фамили до кај е МЗТ се сјача нешто или:nenene:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Епа еве сега уште нема клуб за следна сезона што не дојде кај нас да го е*ам у гз,или уште ќе сака да се пуни со пари у странство!?
Ја читам реченицава и си викам, има ли некој што не го помисли тоа од кога прочитавме за Врбица. Ама јас да ти кажам, се е ова пување според мене



:ban?::ban?::ban?:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Како не е пување бе брат.Он до сега да сакал да дојде во МЗТ ќе го напраеше тоа без разлика што ќе ми каже сега некој не заебавај со кој да игра,колку плата ќе има и.т.н.Ако го сакал доволно МЗТ како клуб и ако имал доволно почит спрема нас сега веќе ќе играше за нас,само што навикнати сме ние на такви пед*рчиња ко него,знеш и ти дека ги има многу:nerv:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Избришав едно 12-13 поста...
Значи, ако Христов мисли дека Јане ќе иде во Струмица, нека пишува во темата за Струмица. А Јане НЕ ДОАЃА во Струмица. И за тренер му реков на Христов во соодветната тема!
Темата се вика Фан клуб МЗТ Скопје: Значи тука пишуваат фановите на клубот, како и сите културни членови кои имаат нешто да прашат, да забележат, да продискутираат. Ќе влезе човек и што ќе види? Убавини.
Затоа, мир во куќата!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ete vidovte deka ne lazam deka Strumica ima nov trener Jovica Arsic e noviot trener na Strumica.. pa koj ne mi veruva ne ni mora rekov jas ( i za Jane)
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ete vidovte deka ne lazam deka Strumica ima nov trener Jovica Arsic e noviot trener na Strumica.. pa koj ne mi veruva ne ni mora rekov jas ( i za Jane)
alo jane ne ide vo srtumica razberi veke ednas!!!! si potpisa za mzt a i pred da potpise za mzt koga mu se javija od strumica im kaza deka ne e zainteresiram posto nejke da se seli od skopje+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
alo jane ne ide vo srtumica razberi veke ednas!!!! si potpisa za mzt a i pred da potpise za mzt koga mu se javija od strumica im kaza deka ne e zainteresiram posto nejke da se seli od skopje+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dobro kako ke kazete .. No ti bese tamu koga Jane potpisuvase nov dogovor za MzT ?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
za tvoja informacija bev so nego pred kancelarija i posle otidovme na casti :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Dobro rekov ocekuvajte go ne rekov 100% Jane doaga vo Strumica .. Pa i da ne dojde Jane .. Mzt nema ekipa za Strumica ..soRRy
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
detevo neznae deka preoder rok za stranci uste trae
 

Kajgana Shop

На врв Bottom