Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.865
Поени од реакции
26.466
Има ли најава за бомбата за Смилковци ? Имате ли појма кога ќе оди? Или дали воопшто ќе оди?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.308
Поени од реакции
17.137
Има ли најава за бомбата за Смилковци ? Имате ли појма кога ќе оди? Или дали воопшто ќе оди?
Иако најавени за неделава, „бомбите“ на СДСМ од проектот „Вистината за Македонија“ за петкратното убиство кај Смилковското Езеро и судскиот случај „Монструм“ и за случајот телевизија А1 најверојатно ќе бидат објавено по 10 јуни, по завршувањето на средбата во Брисел.
http://www.mkd.mk/makedonija/partii/sdsm-bombite-za-monstrum-i-za-a1-po-10-juni
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.265
Поени од реакции
8.754
znaci ako se zadovolat baranjata na Happy face nisto od bombite.Jas mislam deka narodot ima pravo da ja znae vistinata,a ovoj kur ne go boli za narodot, bitno da se zadovolat negovite ambicii da se dokaci do vlast.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.202
Поени од реакции
37.596
Сигурно има нешто , али копиљот калкулираше цело време да виде што ќе му понудат овие од горе. Еве го сега пак плаче , Хан бил Грујовист. Па кога ќе почне да зборува дека он ја носел слободата и демократијата , абе ....
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.865
Поени од реакции
26.466
Сигурно има нешто , али копиљот калкулираше цело време да виде што ќе му понудат овие од горе. Еве го сега пак плаче , Хан бил Грујовист. Па кога ќе почне да зборува дека он ја носел слободата и демократијата , абе ....
Абе како парват митови за Грујо, цела ЕУ ги држи во џеб. А не е далеку денот кога ќе почне да им диригира и на САД.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Абе како парват митови за Грујо, цела ЕУ ги држи во џеб. А не е далеку денот кога ќе почне да им диригира и на САД.
Грујо има грб, гарант е член во некое тајн одруштво кое го остава 9 години прави што сака, еве пак му даваат подршка.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.817
Поени од реакции
40.998
Грујо има грб, гарант е член во некое тајн одруштво кое го остава 9 години прави што сака, еве пак му даваат подршка.
Илуминатите се умешани најверојатно
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.014
Грујо има грб, гарант е член во некое тајн одруштво кое го остава 9 години прави што сака, еве пак му даваат подршка.
Во неколку членува. Нема спас, во договор да го рушат православието се. Што мислиш, зошто отиде кај Папата? :confused:
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
264
Поени од реакции
394
Во неколку членува. Нема спас, во договор да го рушат православието се. Што мислиш, зошто отиде кај Папата? :confused:
Да слушне одблиску кога папата ќе објави дека има вонземјани!? :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.227
Поени од реакции
26.014
Да слушне одблиску кога папата ќе објави дека има вонземјани!? :D
Грујо како единствен човек со такви вонземски моќи, им служи ко офицер за врска сега. Од тука ги гради позициите во тајните друштва.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.865
Поени од реакции
26.466
Ода каде иванов на средба на трилатералната комисија?
Епа Грујо му учинил, пошто тетка му од прв братучед на баба му, со мајка и на кралицата заедно играле карти и воедно членувала во комитетот 717 кој се бави со трилатерални комисии, на ниво на балканот и југоисточна Европа.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.572
Поени од реакции
13.920
Сега е веќе сеедно шо ќе има во бомбата за смилковско. Е овај Заев каква ретарда да ти бил, успеа за 4 часа да се демантира себе си :facepalm: Со ова постави нов рекорд во пу пу не важи категорија. Излегува наљутено си мислиш еј добил муда, конечно некој да им рече не на ЕУ, за после комплетно да ги проголта лајната шо сам ги посра. Глупост на векот, не знам кој им ја води политикава,ама изгледа смешно и трагично во исто време. Замислете да стане премиер и излегува на прес вика поголеми субвенции за земјоделците и оп за пола сат нема субвенции :ROFLMAO: Секако сме банана држава бар уште ова да го видиме :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom