Кајгана миленичиња

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
И како да му одолеам?!
Најубаво кученце...со најголемо газееееееееееее...:vozbud::vozbud::vozbud:
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Еве една фотка кај шо се борам со песот :)

 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
jas na moite milenicinja im davam mn cudni iminja na primer mackata si ja vikav RIBA pojma nemam zs samo taka si sedev so nea i nemase ime i i rekov riba i od togas taka si ja vikam:)inace sum imala i zivotni so iminja na ljuge na primer stevo ili ivana ili ljupco sekogas jas gi smisluvam iminjata onaka mi teknuva a ostanatite gi prifakaat:)
 
E

elena-cuci

Гостин
е не знам да ставам слика од Тина,моето пекинезерче, а баш сакав да ја видите :( btw јас ја викам Цуци, не знам зашо... мило ми звучи некако
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457

R.I.P. Jolie
??.??.????-06.11.2007

Знам дека нема да дознаеш дека сум го напишал ова за тебе ама ветувам дека ќе го најдам копилето што те отруло.....те сакам сонце мое најубаво
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
леелеее греотааа...ме растажииии..тоа значи дека денес умрело:ija:!!!:cry:кажи кога ќе го најдеш тој,желна сум да го истепам!!!!
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12

R.I.P. Jolie
??.??.????-06.11.2007

Знам дека нема да дознаеш дека сум го напишал ова за тебе ама ветувам дека ќе го најдам копилето што те отруло.....те сакам сонце мое најубаво
:ija:Ииииииии...не ми се верува:nenene:...Џоли...леле милата:cry:...е како бе може бе да постојат вакви луѓе на светов...:nerv::cry::cry:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
И јас ја имав честа да ја видам Џоли во живо...Срцка...

А за тие монструмите имам да кажам едно - Говеда неписмени да даде Господ,среќа да не видите.
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Моментално немам милениче порано имав папагал ама умре :nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom