Конвертори

Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
епа фала... едит: абе не таков конвертер, со кој ќе ги кратам песните, само рефрен да има или слично...туку со кој ќе ја намалувам големината на песната од 5мб на 1 или слично...
Тука
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
фала, тоа е тоа...
 

LimpeX

Die For Luna
Член од
30 ноември 2008
Мислења
71
Поени од реакции
1
Ej da ima nekoj konverter od .dem (kanter demo) vo .mpeg ? ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ej da ima nekoj konverter od .dem (kanter demo) vo .mpeg ? ?
Такво нешто нема :). Ако сакаш да правеш кантер филм, тогаш симни си фрапс, пушти го демото и стисни ф9 и автоматски ќе почне да снима и притоа ќе ги зачувува во .мпег формат. После со програма како windows movie maker лесно ќе можеш да го едитираш и целосно склопеш видеото
 

LimpeX

Die For Luna
Член од
30 ноември 2008
Мислења
71
Поени од реакции
1
Такво нешто нема :). Ако сакаш да правеш кантер филм, тогаш симни си фрапс, пушти го демото и стисни ф9 и автоматски ќе почне да снима и притоа ќе ги зачувува во .мпег формат. После со програма како windows movie maker лесно ќе можеш да го едитираш и целосно склопеш видеото
Fala , a nekoj konverter naprimer od .mpeg 15 megabajta da go napravi vo 6?
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
еве и од мене конвертер со овој можете што сакате да конвертирате http://www.megaupload.com/?d=QM7BV3G8 другиот е поголем па ако сака некој да му го пратам нека ме адне на мсн
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
еве и од мене конвертер со овој можете што сакате да конвертирате http://www.megaupload.com/?d=QM7BV3G8 другиот е поголем па ако сака некој да му го пратам нека ме адне на мсн
Овој е флв конвертер за флеш и слично. А во описот си напишал дека може се` да се конвертира :)
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
Овој е флв конвертер за флеш и слично. А во описот си напишал дека може се` да се конвертира :)
да флв конвертер е а со него и друго можеш да конвертираш како на пример од avi во mpeg формат или мп4 и друго пробај па ке видиш:smir:
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
znae nekoj zosto koga ke sakam da conventiram nesto so Total Video Converter mi se isklucvi...
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
znae nekoj zosto koga ke sakam da conventiram nesto so Total Video Converter mi se isklucvi...
Програмата не ти работи ко што треба и се исклучува. Најверојатно оштетн инсталационен фајл си нашол. Провери ПП
 
Член од
24 август 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ми треба конвентор од .јаr vo .exe или друго некое
Ако некој знае го замолувам да ми каже...
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
85
Поени од реакции
0
има ли некоја бесплатна програма за конверзија на word to pdf, да не е online конверзија????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom