Конвертори

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
фала
работеше тој третиот
а првите два за што се
Исто беа за ImToo PSP Video Conventer, али за различни верзии... затоа реков ако не ти пасуваат да ми кажеш точно која верзија ја имаш... али Ок е, сме завршиле работа :)
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
mi treba conventor za da mozam pesna od video format da ja napram vo mp3 kako sto e Total Video Converter..
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
super bese so total video converter ama prestana da rabotat i ja izbrisav..
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Е ЛУГЕ ПОСТОИ ЛИ НЕКОЈ КОНВЕРТОР ШТО КОНВЕРТИРА FLASH VIDEO ВО MP3 ИЛИ БИЛО КАКОВ ВИДЕО ВОРМАТ ВО MP3 АЛИ МЕНЕ МИ ТРЕБА ИСКЛУЧИВО ОД FLASH VIDEO ВО МП3 AMA ЦЕЛОСЕН ДА БИДЕ ПРОГРАМОВ А НЕ НЕКОЈ ДЕМО ПО ПОЛА ПЕСНА МИ КОНВЕРТИРА
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Е ЛУГЕ ПОСТОИ ЛИ НЕКОЈ КОНВЕРТОР ШТО КОНВЕРТИРА FLASH VIDEO ВО MP3 ИЛИ БИЛО КАКОВ ВИДЕО ВОРМАТ ВО MP3 АЛИ МЕНЕ МИ ТРЕБА ИСКЛУЧИВО ОД FLASH VIDEO ВО МП3 AMA ЦЕЛОСЕН ДА БИДЕ ПРОГРАМОВ А НЕ НЕКОЈ ДЕМО ПО ПОЛА ПЕСНА МИ КОНВЕРТИРА
Повели
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Е ЛУГЕ ПОСТОИ ЛИ НЕКОЈ КОНВЕРТОР ШТО КОНВЕРТИРА FLASH VIDEO ВО MP3 ИЛИ БИЛО КАКОВ ВИДЕО ВОРМАТ ВО MP3 АЛИ МЕНЕ МИ ТРЕБА ИСКЛУЧИВО ОД FLASH VIDEO ВО МП3 AMA ЦЕЛОСЕН ДА БИДЕ ПРОГРАМОВ А НЕ НЕКОЈ ДЕМО ПО ПОЛА ПЕСНА МИ КОНВЕРТИРА
Уклучи торент и побарај Total Video Converter. Ете ти цела верзија :)
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
ми треба конвертор кој мп3 песните ги смалува за да можеш да си ги ставиш на мобилен во помал формат, и да не се секираш....имаше еден, ама не знам како се вика...не знам дали беше тој посебен за нокиа или не...ако се посебни, ми треба за нокиа....
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ми треба конвертор кој мп3 песните ги смалува за да можеш да си ги ставиш на мобилен во помал формат, и да не се секираш....имаше еден, ама не знам како се вика...не знам дали беше тој посебен за нокиа или не...ако се посебни, ми треба за нокиа....
sound forge:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ми треба конвертор кој мп3 песните ги смалува за да можеш да си ги ставиш на мобилен во помал формат, и да не се секираш....имаше еден, ама не знам како се вика...не знам дали беше тој посебен за нокиа или не...ако се посебни, ми треба за нокиа....
Во неро имаш таква опција со wave editor-ot
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
епа фала... едит: абе не таков конвертер, со кој ќе ги кратам песните, само рефрен да има или слично...туку со кој ќе ја намалувам големината на песната од 5мб на 1 или слично...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom