Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Баш ме интересира дали некогаш ќе имам доволно храброст (а и желба) за да направам драстична промена со косава... :unsure:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Кеј,

Сите спијат а ние сме сами. Јас, ти и снегот. Свртев еден круг со кола, магично е. После стоев уште 20 минути на ладново со главата крената на горе и го чувствував како паѓа на моето лице. Паѓај си снегче, утре кога ќе се разбудам да бидеш метар и пол!
 
H

HoT IcE

Гостин
Боже пуштање на темава :D
Од мерак чоек да ве чита, со пуцки секако.
И не ми ја закачајте Детелина, be kewl.

Драга нема да ми веруваш дека на 30.12.2014 ми дојде УЈП на врата. Првин мислев некој комшија е, и кога отворив, со писменце :D Све ги ебу бе, годзиле едни, караконџуле, св да ви умре.
 
D

Daedalus

Гостин
Ако потезите на ВМРО се мерка за чизинес, 1 ВМРО изразена преку
збир на глупи ефтини потези * предизвикан гнев кај луѓето,
серијата Ханибал е 1 тераВМРО.
Видовити Дуле од Велес со неговите дедуктивни способности, ќе го фатеше Ханибал пред имбециливе....
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
Драга...



Да, идеален подарок е на некој да му подариш апчиња за слабеење, ма то је чиста романтика братеууу, па и да ги подариш за Валентајн или роденден, свака част на мозокот.
После ќе имало разводи, е ќе има.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ...

2015 треба да биде убава година. Ја чекам со нетрпение :)
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Драга...



Да, идеален подарок е на некој да му подариш апчиња за слабеење, ма то је чиста романтика братеууу, па и да ги подариш за Валентајн или роденден, свака част на мозокот.
После ќе имало разводи, е ќе има.
Оооо значи сум го научила брадот како НЕ треба со жени :D


Иначе Детелина ја прва си ја приметив, џабе се тепате. Окпоз
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Се спремам (со излежување?:) ) за најдобриот ден, прво на работа малце на поодговорна задача (треба отворени 4 очи плус до доцна, али чест ми е), а второ на Нова Година со најблиските (некои не се ни знаат меѓу себе, ама ради мене ќе бидат на тоа исто место). :)

Се надевам дека у новата година, почнувајќи отсега со станување од кревет ( :) ), ќе бидам каде-каде повредна, барем првиве месеци е тоа битно, и после конечно ќе можам да се опуштам од обврски некаде од пролет, и да почнам раат да живеам. :)

Среќна Нова година на сите вас и се надевам дека ќе има почесто дружење у живо отколку на форум
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom