Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Цело семејство со Лумии честитки, али мајкати е царица со 930ка :D
Па не заработуваме сите исто :D
Само за жал, мајка ми никогаш немала поима, а нема ни сега, што уствари држи во раце :D
Најважно и беше дали има snooze телефонот :D :D
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Па не заработуваме сите исто :D
Само за жал, мајка ми никогаш немала поима, а нема ни сега, што уствари држи во раце :D
Најважно и беше дали има snooze телефонот :D :D
Како да не, не знаела.. ова е класична љубомора бидејки е класа над тебе и сестрати :D
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.299
Поени од реакции
4.705
Sakam da kupam windows mobilen, do sega nemam koristeno, pa sovet koj bi bil najdobar izbor za pocetnik ?
Па зависи колку тој почетник би сакал да иде напред и што му е битно пример ако сакаш предна камера и добра задна камера тогаш ефтините модели не ти вршат мн работа, ако сакаш некој хајенд телефон тогаш нормално ке треба и да одвоиш и поголем буџет.
Значи за што планираш да го користиш и колкав буџет имаш
 
S

Sasha

Гостин
Mi treba za net proverka na email fb, camera da bide 5 mp, igrici ne mi trebaat, sakam da smenam bidejki do sega samo android imam koristeno, pa zatoa prasuvam mislenja, za budget okolu 150 evra
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.299
Поени од реакции
4.705
Mi treba za net proverka na email fb, camera da bide 5 mp, igrici ne mi trebaat, sakam da smenam bidejki do sega samo android imam koristeno, pa zatoa prasuvam mislenja, za budget okolu 150 evra
било кој од 520,530,630 ќе ти заврши работа нормално овие со 30 во ознакате се понови модели а може и 525 да го погледнеш ама мислам дека 630 то е најдобриот избор од наведениве а е во таа цена дури и поефтино. Со договори од операториве се наоѓа доста ефтино
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.668
jas zemav 635 za 0 denari, na dva broja od 666 vo vip. Na eden dogovor bi cinel nesto nad 4k. Sto e eftino.
go preporacuvam telefoncevo, lizga za tie pari.
 
S

Sasha

Гостин
било кој од 520,530,630 ќе ти заврши работа нормално овие со 30 во ознакате се понови модели а може и 525 да го погледнеш ама мислам дека 630 то е најдобриот избор од наведениве а е во таа цена дури и поефтино. Со договори од операториве се наоѓа доста ефтино
Mnogu fala I pozdrav, koga ke kupam ke pisam impresii :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom