За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
Никад не ми било јасно зашто жени гледаат газ кај мажите. За мажите има логична причина зашто го гледаат газот кај жените. На пример, при доги секој би сакал убав газ да има пред него, или при анал за тие што го практикуваат. Ама не гледам причина зашто жена би гледала газ кај мажот, освен ако не сака да го ебе со стреп-он.
:sneaky:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Никад не ми било јасно зашто жени гледаат газ кај мажите. За мажите има логична причина зашто го гледаат газот кај жените. На пример, при доги секој би сакал убав газ да има пред него, или при анал за тие што го практикуваат. Ама не гледам причина зашто жена би гледала газ кај мажот, освен ако не сака да го ебе со стреп-он.
Self explanatory. Ги има многу такви :D.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
60
Поени од реакции
38
Yessss but only the good ones[DOUBLEPOST=1411081176][/DOUBLEPOST]
На времето во средно еден другар се муваше со една и го умревме од зезање кога ни кажа дека оваа прва почнала да го допира за задникот.
Никогаш не сум размислувал дека некоја би ме погледнала во дупе, али што сака нека прави само да не почне да користи прсти за во ану...
Isto kako sto maskite zagleduvaat zenski zadnik i zenskite zagleduvaat maski zadnik i ne mora da znaci deka nesto ke mu pravi... Ednostavno i ubavo zaobleno masko dupe gi polni zenskite oci, nekogas...
 
Последно уредено:

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Дефинитивно ме привлекува. :unsure: Кога му го гледам задникот на Patrick Jane, добивам некој нагон, да сменам пол или пак да се родев како машко си мислам. :unsure: За да го пробам тоа газенце слатко:X3:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
200
Поени од реакции
97
зошто никој не прикачува примери?:pipi: tumblr_n5zd3qGN921s7dlxbo1_500.jpg :sneaky::drk: (зошто нема емоџи како жена мастурбира? сексизам.)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom