Омилените постови на Let 3

Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Баш ме интересира ако се спојат Лет 3 и Сунгерот Боб што ќе испадне :confused:
Ако се спои Лет 3 и некој од патриотите на форумот ќе биде секс со женски што личат на Доста Димовска
 
Ф

Флеш

Гостин
Темета не е отворена за натпревар кој е подобар,дали Боб или Лет3,ја отворив за позитивна забава. Голема работа ако постоела сличн тема,ако ти се нарушува мирот,не беше намерно. Лет3 доста го читам на темите.многу постови ми се допаѓаат,а и на другите членови,сакав да централизирам на едно место.се надевам дека никој не е навреден :)
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
Ако си спомнувате за 1 август 2012, лепотаните од регулаторна не „ израдуваа “ со укинување на дневната тарифа и поскапување на струјата за 20%
Тогаш @SpiderWeb отвори тема
http://forum.kajgana.com/threads/Покрај-поскапувањето-на-струјата-укината-е-и-дневната-ефтина-тарифа.62598/page-19
И ние сите дискутираме, збориме ова она ....
@Let3 никаде го нема
И така напишавме 19 страни и како 282 пост на 19 страна Let3 напиша
Е не сум знаел дека имало скапа - ефтина струја!! Некогаш е убо шо Македонија има сиромаштија, пролетери, стечајци и работничка багра преку чии мизерии и ние добро ситуираните бизнисмени можеме да научиме некои факти за нашата татковина.

Ете .... Неговите постови се .... кратко кажано .... нај... нај...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Најлошо е кога нешто е плагијат, крадено или имитирано. Темава за Лет 3 е отворена по примерот од темата за мене:coffee:
А да кажеш фала бе копук еден?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Најлошо е кога нешто е плагијат, крадено или имитирано. Темава за Лет 3 е отворена по примерот од темата за мене:coffee:
Остај ги бе, ги фаќа повремено хистерија за Лет 3, ехаа уше од почеток запнаа за мене, па отвараа теми ко ќе ме банираа а админот кој ме банирал добиваше полициска заштита, знам дека еден модератор кој ми даде доста казнени поени ден денес не може да се ожени,
Тоа е сунѓерче, крстот кој мора да го носиме ние паметни, убави, начитани, ентелигентни, духовити, бистри, елоквентни, вредни, секси градски форумџии.
Ќе им помине и ова не се секирај
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Дами и Господа ви претставувам, најјакиот пост воопшто напишан на кајганава, за стално.
:pos:
Супер си човеку, незнам шо ти ломотат овија бездушнициве :D
металците се антихристова секта и нивната музика е на фреквенции кои ги отвараат портите на душите на тие шо ја слушаат за да влезат демони во нив. Нивните песни се саде за гробој и ѓаоли. Секој металец треба да положи заклетва на сатаната потпишана со крв на полноќ на гробишта уз обред на мирисање на чорапи еден со друг и меѓусебно повраќање в уста, и во рок од недела дена треба да украде и му донесе на водачот олук од куќа како симбол на верност.
Рокерите се поинакви, тие се подомаќини, песните им са за женски, мотори, коли.... за разлика од металците се капат и пазат на хигиена. Јас си сакам повремено да слушнам некоја рокерска песна било од домашните рок состави Црвена јабука, парни ваљак, Бајага... или странски од постарите Дуран Дуран, Бонии М, Том Џонс, Пинк флодер...
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ако се спојат, на малото дефинитивно очите ќе испаднат на мајка му
Мислам дека најмалку на форумов треба да се спомнуваат и навредуваат нечии мајки и семејство.

Но ти изгледа си спојка со коњ, па затоа за испаѓањето на очите кажуваш :coffee:
 
Последно уредено:

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Супер си човеку, незнам шо ти ломотат овија бездушнициве :D
знам дека сум супер[DOUBLEPOST=1410346977][/DOUBLEPOST]
За него важи поговорката код јебача нема бирача. Не четник. жена на владиката Агатангел да личи он би ја превртел. :D
Агатангел.... мммммм
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom