Дали се исплати да завршиш факултет

  • Креатор на темата Dynamo
  • Време на започнување

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Не друже, напишав да не сфатете грешка.
Не се фалам, туку сакам да им кажам дека и без факс ако го запотиш газето можеш да заработуваш доволно.[DOUBLEPOST=1408056968][/DOUBLEPOST]
Доволна за тинејџер.
Тоа не е педофилија? Уствари, може со врсници, да.
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.703
Поени од реакции
1.411
Не друже, напишав да не сфатете грешка.
Не се фалам, туку сакам да им кажам дека и без факс ако го запотиш газето можеш да заработуваш доволно.[DOUBLEPOST=1408056968][/DOUBLEPOST]
Доволна за тинејџер.
Не сваќаме ние грешка... Пошо од село сум нели

Сега уште факултет заврши за да ти се обраќаат со вие и наредена е мада мислам дека патиш од комплекс на почит али ок е уште ти лупаат хормони... Прееска збориш како треба факс сега не треба ...
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.215
Поени од реакции
2.059
Ма најмногу се исплаќа да имаш вујче владика, та без диплома и замарање по школите фино лепо полуписмен си на функција. Или пак да те фаќа рамковниов договор :icon_lol: Сигурно оваа држава може да функционира и без мозоци. како така:icon_mrgr:
 
Член од
12 јануари 2014
Мислења
1.464
Поени од реакции
1.892
Учи сине, да не работиш. - муабетот на сите факултетски паразити
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
34
Поени од реакции
9
Не сваќаме ние грешка... Пошо од село сум нели

Сега уште факултет заврши за да ти се обраќаат со вие и наредена е мада мислам дека патиш од комплекс на почит али ок е уште ти лупаат хормони... Прееска збориш како треба факс сега не треба ...
Јас си знам за мене што и како понатаму.
Си имам цел, само на вас ви објаснувам дека ако не ви се учи можете солидна плата да вадите месечно од нет.
 
Т

Триптико

Гостин
Hatter gonna hate. Јасно ми е сега.... :D :D :D
Клошар си
Клошар со редовни примања и одлична канцеларија. Во право си :D Ајде сега, загревај столот и почни да учиш Правопис и Граматика. Во меѓувреме, провери си го англискиот.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Јас си знам за мене што и како понатаму.
Си имам цел, само на вас ви објаснувам дека ако не ви се учи можете солидна плата да вадите месечно од нет.
Многу збориш за торес тип!
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Не друже, напишав да не сфатете грешка.
Не се фалам, туку сакам да им кажам дека и без факс ако го запотиш газето можеш да заработуваш доволно.
Апсолутно. Баш мој братучеда од Ињево седеше, гледаше на јутјуб клипови за правење трикови со карти.
Му работеше кликерот, се поднаучи, собра некој денар со настапи низ Ињево, Габревци, Ораовица како и Радовишкото корзо
па сега еве го во Англија си го тера занатот. Дарко Кафенков се вика ама го мени името демек не му било артистичко
да ме отепаш не ми текнува како се вика.
 
Т

Триптико

Гостин
Апсолутно. Баш мој братучеда од Ињево седеше, гледаше на јутјуб клипови за правење трикови со карти.
Му работеше кликерот, се поднаучи, собра некој денар со настапи низ Ињево, Габревци, Ораовица како и Радовишкото корзо
па сега еве го во Англија си го тера занатот. Дарко Кафенков се вика ама го мени името демек не му било артистичко
да ме отепаш не ми текнува како се вика.
:pos::pos::pos:
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
34
Поени од реакции
9
Клошар со редовни примања и одлична канцеларија. Во право си :D Ајде сега, загревај столот и почни да учиш Правопис и Граматика. Во меѓувреме, провери си го англискиот.
Се поправив извинете haters требаше ??
 
Т

Триптико

Гостин
Се поправив извинете haters требаше ??
Ти фали запирка и еднина сум (ваљда :cautious: ) Да не заборавам, за корекцијата на печатни грешки, ве замолуваме да извршите уплата на жиро с-ка. Е, и персонален данок.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom