Сончев брег

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ако не ти е потребен базент во хотелот права опција ти е корал, у строг центар на сончев брег е и доста поевтин од другите. Какао е добра опција за дневна шема на плажа, у близина е на Какао бич/Бедрум најпозната плажа у тој регион, а ќе имаш пешки 20мин до центар на сончев брег. Овие другиве хотели ти се подалеку од центар али со базент. И немој Мегас, тоа ти е на северниот дел од сончев брег ептен далеку од центар.
Јас резервирав за во Корал,тргам за 2 дена.
Иначе за Какао бич слушнав дека е добро а дека и не добро.Едни викаат дека ем што е далеку дури и не е ништо посебно во однос на кафичите на плажа што се во близината на центарот а други дека па само вреди Какао бич..
 
Член од
18 февруари 2012
Мислења
1.273
Поени од реакции
930
Јас резервирав за во Корал,тргам за 2 дена.
Иначе за Какао бич слушнав дека е добро а дека и не добро.Едни викаат дека ем што е далеку дури и не е ништо посебно во однос на кафичите на плажа што се во близината на центарот а други дека па само вреди Какао бич..
аха обичен кафич ништо посебно,само каде ти пуштат музика Roger Sanchez, Armin van Buuren ,Sandy Rivera, Victor Calderone :sneaky:

https://www.facebook.com/CACAOBEACH?sk=events&key=events
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Јас резервирав за во Корал,тргам за 2 дена.
Иначе за Какао бич слушнав дека е добро а дека и не добро.Едни викаат дека ем што е далеку дури и не е ништо посебно во однос на кафичите на плажа што се во близината на центарот а други дека па само вреди Какао бич..
Најверојатно ќе биде корал :)
 
Член од
17 август 2011
Мислења
10.146
Поени од реакции
18.054
за 24.07.2014 Roger Sanchez ми понудија на 15 евра билетот ;) колку ќе ти сакаат на место не знам:unsure:
за тој мислев,не е толку скапо :) штета што идам утре а армин е многу покасно па нема да го фатам.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Дали ќе има некој DJ од 27.07 до 02.08. ?
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.149
Поени од реакции
8.944
Дали некој од вас ќе оди на Феди. Сакам да одам ама веројатно ќе немам друштво за на журка
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.788
Поени од реакции
2.331
Некој да ми каже во кои клубови да се излегува на Сончев Брег, или во Несебар. Сместени сме во Несебар. Прв пат сум тука
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
536
Поени од реакции
1.720

Kajgana Shop

На врв Bottom