Teтово

Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
Не бе тој од Чешка претседателот е дојден во Тетово затоа.
Иначе сте да се собереме на кафе и да гледаме светско или може да се собереме да купиме пиво и да идеме во некоја викендичка да гледамо светксо.
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Не бе тој од Чешка претседателот е дојден во Тетово затоа.
Иначе сте да се собереме на кафе и да гледаме светско или може да се собереме да купиме пиво и да идеме во некоја викендичка да гледамо светксо.
А да купиш сокче и да глеаш дома светско? :)
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Не бе тој од Чешка претседателот е дојден во Тетово затоа.
Иначе сте да се собереме на кафе и да гледаме светско или може да се собереме да купиме пиво и да идеме во некоја викендичка да гледамо светксо.
Zs bash u tetovo e dojden ?
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Денеска свите навијамо за Наруто :Р
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
А бе...кај сте...ни трага ни глас од Тетовчани :) ?

Нешто слабо го гледаат СП во плоштад,а баш убаво е.Јас веќе 2 натпревари ги гледав таму :) !
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
А бе...кај сте...ни трага ни глас од Тетовчани :) ?

Нешто слабо го гледаат СП во плоштад,а баш убаво е.Јас веќе 2 натпревари ги гледав таму :) !
Не е слабо ептен е слабо последниве утакмице празно е немаше ниеден чуек седнат кј столчињата што ги стаеја :)
а го утупија со тој коментаторот па стај барем хрватска телевизија (таа и вие и мие ја гледамо) или некоја било странска, што к.. ќе тражим на плоштад кј не разбирам ништо...:toe:
btw денеска(вчера) преслушан Milanez фудбал на спортски :)
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Абе остајте го чуекот на раат:) Добра им е екипата ги гледав вчера и завчера, само им фали малу среќа:kesa::pos2:
Па ти со нив не си:kesa: а инаку ја зборев што напрае од кј заврши турнирот... :)
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.823
Поени од реакции
2.686
I love my city!Град со убавина,планина,чист воздух,но еве не имаше и на а1 за најзагаден град, и тоа е точно а сега на истото место ќе биде изграден парк,нови автобузи(градски) 10 денари до земјоделско училиште,а со албанците е нешто друго.:buum:
 
B

Beck's

Гостин
deneska za prv pat ke se slavi po povod denot na nezavisnost na USA.Ke ima golem koncert vecerva vo centarot na gradot
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.823
Поени од реакции
2.686
deneska za prv pat ke se slavi po povod denot na nezavisnost na USA.Ke ima golem koncert vecerva vo centarot na gradot
Глупости,никогаш не би викнал некоја група да прави концерт во чест на Америка,кога нивната политика кон нашата земја е премногу мизерна,90% од нивната држава нити слушнале за нашата земја, ајде бе...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom