Часовници

Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не носам часовник,едноставно ми смета.
 

ani4e

mega star
Член од
12 јули 2009
Мислења
158
Поени од реакции
3
I ja nikogas nemam noseno casovnik...mob mi vrsi rabota, no se vodusevuvavm na nekoj koga casovnikot mu e skalden nesto extra i golem kako na primer od dolce i gabana...
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Дали некој знае кој е увозник на Casio за Македонија и ако има линк нека го постави ќе му бидам многу благодарен.
Не знам дали се увозници, но знам дека имаат богат избор на Casio часовници.Лично купив ма[ки часовник од таму и тоа Casio и имаше избор,,,
http://www.watchpoint.com.mk
Страната нешто зеза но продавница имаат во Рамстор:smir:Гуд лак
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Како малечоk се сакав да носам Часовниk на раkата ..
Незнам зошто толkу ми било интересно ..:Штрбав:
 
S

stereo m'c

Гостин
голем лубител сум на часовници моментално имам три часовници имам во план да си купам некој интересен саат ептен имам мерак на фестина доста добра марка се и имаат интересни часовници.касио накако сомнителна марка ми се пошо можеш да ги најдеш секаде па дури и на пазар...:toe:
 
Член од
9 август 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
а може да понудите нешто што го има по градов па да правиме муабет? дали го бива или не...вака се иде на празно :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
носев еден часовник порано од швајцарија ми беше подарен, ама се расипа :toe:а со него и спиев и се капев беше водотпорен ама то е то
 

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678


Некој убав ден....Со првите неколку плати:) ех:toe:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.445
Поени од реакции
22.060
Не носам часовници искрено многу ми смета...
 
Г

Господ

Гостин
Воопшто не поднесувам часовници сум се обидел да носам на еден другар 15 минути и зглобот ми беше жива вида
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сакам часовници, но некако немам навика да ги носам. Сум имала милион часовници, ќе ги носам по недела дена и толку, ми се здосадуваат или ги заборавам секој пат да ги ставам и затоа не ни купувам, ниту се интересирам за нив. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom