Гледачот Дуле од Велес

Hiryu

H+
Член од
5 мај 2013
Мислења
674
Поени од реакции
848
Немојте да се залетувате многу по таков тип на луѓе и да земате здраво за готово се што ќе ви се каже.
Се е тоа лук и вода што би се кажало народски.
Всушност е Горчливо!

Сметам дека профит и тоа на сметка на МАКАТА и Проблемите на луѓето е не само неетично туку и нечовечно.

Иако има многу скептици за дуле*јас не сум скептик туку сум сигурен дека МНОГУ ТЕШКО да некој така "Гледа"-чуму не игра лутрија може седмица да фати.
 
B

Bafra

Гостин
Всушност е Горчливо!

Сметам дека профит и тоа на сметка на МАКАТА и Проблемите на луѓето е не само неетично туку и нечовечно.

Иако има многу скептици за дуле*јас не сум скептик туку сум сигурен дека МНОГУ ТЕШКО да некој така "Гледа"-чуму не игра лутрија може седмица да фати.
Никој не те тера да оставаш пари кај Дуле ниту има ценовник човекот , кој има мака си иде и сам оценува колку , што и според можностите ќе си остави. Ако не знаеш како функционира неговата способност немора да викаш дека не е вистина.
А за лотаријата не игра зашто знае дека е наместена :P
 
Член од
14 февруари 2014
Мислења
181
Поени од реакции
155
Не за друго имам лузна на дланката па ме интересира дали животниот пат ми се менува или стандард како и претходно.
 
Член од
15 март 2013
Мислења
954
Поени од реакции
620
добар е човекот навистина!Сум бил многу оддамна и му верувам на човекот.
 
Член од
3 февруари 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ајде ако сакате пишете ми број од Дуле и од Сребра од Драчево
 
C

cige

Гостин
Слушам имало некој циган кај Црна Џамија му го превзимал бизнисот на Дуле.
 
Член од
27 март 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Zdravo dali nekoj go ima brojot na koj se zakazuva kaj gatacot Dule od Veles ?
 
Член од
22 февруари 2014
Мислења
188
Поени од реакции
123
Se nadevam si gi znaete posledicite od idenjeto kaj vakvi I slicni cudaci?:(
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Zdravo dali nekoj go ima brojot na koj se zakazuva kaj gatacot Dule od Veles ?
Ти ја преместив темата во веќе постоечката. Разгледај убаво или обрати се кај модераторите ако не си сигурен дали има веќе тема.

Продолжете. :)
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Ste bile za da spodelite iskustvo?
Јас сум бил лично.Значи не бил комшијата,тате,стрина итн,јас лично ме изненади како се ми погоди,се до тој дел на куќа,тој дел на гаража исто како да живее во мојата куќа.И не е точно дека бара пари ако сакаш остави една стотка никој не ти брани ама и не е морално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom