Фан Клуб: Челзи

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.580
Поени од реакции
52.404
Абе знае некој шо се случи со Bluesfangirl? Нов акаунт има или?
На јутуб и/му ги блокираа видеата цело време, па после имаше акаунт на dailymotion ама веќе ни таму не постои, а и твитер профилот го избришал/а. Изгледа скроз се откажал/а :(
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
А Geezer кај отиде?
Пред недела дена го видов у маало, тој од факултет изгледа, јас од работа.
Добар е жив, здрав. Не го прашав зошто се изгубил :)

Кул лик, за тие што го имаат запознаето!
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.580
Поени од реакции
52.404
Пред недела дена го видов у маало, тој од факултет изгледа, јас од работа.
Добар е жив, здрав. Не го прашав зошто се изгубил :)

Кул лик, за тие што го имаат запознаето!
Не.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.116
Поени од реакции
5.005
ау Сити уште прва минута 0:1 :facepalm:

Не баш добар почеток :unsure::)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.993
Поени од реакции
84.522
Сега Стротман ќе ја сврти.
Очекувано беше Сити да победи не знам зошто кладилнициве ги потцениле. Имаат уште мечеви до крај за кикснување, назад им се на нив нерешените и поразите :D[DOUBLEPOST=1395778023][/DOUBLEPOST]Сега Стротман ќе ја сврти.
Очекувано беше Сити да победи не знам зошто кладилнициве ги потцениле. Имаат уште мечеви до крај за кикснување, назад им се на нив нерешените и поразите :D[DOUBLEPOST=1395781564][/DOUBLEPOST]Лукаку влегува во форма (y)
 
Последно уредено:
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Ја првпат слушам за таков акаунт. Сме имале ли и друго женско у фан клуб освен Детелина?
Да, мене :) Одамна пишував тука јас, уште си ги пратам Челзи и вас, само слабо коментирам.

Добро би било сега Арсенал да изгуби, барем еден конкурент помалку. Ништо не се знае до крај, ама гледајќи ги натпреварите што следат, мислам дека ние ќе сме шампиони.
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Да не си му у кожа на Мата... Сега сигурно си вика: да си останев у Челси ќе бркав титула, вака за опстанок се борам :icon_lol:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Мило ми е што имаме и девојчиња на фанклубов, убаво би било и да се активни. Вака останува само Змејски да спама по фанклубов со придружба на Донев.:P:P
Јас се трудам да сум поактивна.:X3:
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Абе оставите тоа што тепал Сити (и онака нема кај да оде , една ама вредна ќе се свиткат) , битно е што Лукаку се запиша уште еднаш во листата на стрелците :свиркам:
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Само јас ли мислам дека Лукаку нема ниту следната сезона да добие шанса? Иако со игрите сезонава и тоа како ја заслужува.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.993
Поени од реакции
84.522
Не си сам и јас имам некое такво чувство дека и да добие нема да прикаже иста игра како надвор од Челзи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom