Што ве напалува најбрзо во сексот?

Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
секси облека, лижање, пушење, коа и го ставеш да квиче како овца на клање , анал


Sent from my iPhone by Tapatalk
 
Член од
18 декември 2013
Мислења
1
Поени од реакции
3
Те пали кога ти ќе го задоволуваш орално него или тој тебе?
Сериозно прашувам од причина што имав девојка која што не сакаше многу лижење дунда (посебно беше нерасположена за тоа кога ќе и се навлажни), а беше изгорена да го лапни и многу пати инсистираше на оралка наместо на вагинален.
Ми се случуваше многу пати кога ќе ми пружаше орален секс за загревање да биде потоа толку влажна и напалена што свршуваше за неколку минути од кога ќе почневме.
Мислам бевме заедно неколку месеци и разговаравме околу сексот и сама кажуваше дека ја пали кога ќе ме задоволува орално.
И јас сум нешто налик на девојкава што ја опиша :X3:
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Да ме гледа во очи и да се смешка додека го пуши.

Кога сум у неа сама да ги го трие клитот.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.938
Поени од реакции
10.569
моментално највише ме пали кога ке видам дека гризе усни и ке почне да скока со брзо темпо ммммммммм
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
моментално највише ме пали кога ке видам дека гризе усни и ке почне да скока со брзо темпо ммммммммм
за женско збораш?
пошто од текстот не може со точност да се заклучи...
 
Член од
29 јануари 2014
Мислења
3
Поени од реакции
2
Se palam koga i zboruam deka sakam da ja gledam so nekoj nepoznat kako ja eb.t a jas kako drk.m
--- надополнето: 29 јануари 2014 во 02:54 ---
Se palam koga i zboruam deka sakam da ja gledam so nekoj nepoznat kako ja eb.t a jas kako drk.m
--- надополнето: 29 јануари 2014 во 02:56 ---
Nisto strasno nekogas me pali toa :)
 
L

loveisallaround

Гостин
прво кога ме гледа и онака со поглед ме соблака...се топам...:).па кога ќе ми дојде отпозади па ме бацувка по вратот па со прстите ми поминува по цело тело....мммммм...кој ке чека до вечер:icon_mrgr:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
прво кога ме гледа и онака со поглед ме соблака...се топам...:).па кога ќе ми дојде отпозади па ме бацувка по вратот па со прстите ми поминува по цело тело....мммммм...кој ке чека до вечер:icon_mrgr:
па не чекај, ........... ако раобти, оди му на работа и збуни го :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom