Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.643
Поени од реакции
5.318
Ди Марцио: Д Амбросио може да се смета за играч на Интер. link
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Хернанес ти е универзалка, ако успеат да го задржат и Гуаро а Камбијасо да го зацементираат на клупа тогаш можеме да се надеваме дека ќе го видиме светлото на крајот од тунелот!

...., Ковачиќ, Гуарин, Хернанес, Нагатомо

Паласио, Освалдо.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Да ама ако го продадат Гуарин и дадат 2-3 млади таленти прашање е колку сме појачани. Цела младина ни отиде во косопственост за остварување трансфери.

Хернанес е добар играч а за Д'амбросио неможам да коментирам дека не сум го гледал и приметил.

Дај Боже да испадне се како што треба па да мрднеме малку од место. Јас сум оптимист, макар и бил малцинство на форумов!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Да ама ако го продадат Гуарин и дадат 2-3 млади таленти прашање е колку сме појачани. Цела младина ни отиде во косопственост за остварување трансфери.

Хернанес е добар играч а за Д'амбросио неможам да коментирам дека не сум го гледал и приметил.

Дај Боже да испадне се како што треба па да мрднеме малку од место. Јас сум оптимист, макар и бил малцинство во светот!
Fixed!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Хернанес е изгледа веќе наш,а како шлаг на тортата се очекува и Нани,мада не ми е верно ова многу многу.Дортмунд одбиен пд старт во врска со Ковачиќ,тој е недопирлив во Интер.Д'Амброзио е веќе наш.Тихомир ја наредил целата работа околу Хернанес,лајк за ова,ем претседател,ем преговарач пошо тројцата гомнари не се способни.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk now Free
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Баш и ја сега сакав ова да го пишам за Икарди.. :facepalm:
Значи дека ќе земеме еден напаѓач, нема логика само со Милито и Паласио сме на клупа.
Хернанес ја одбил новата понуда од Лацио, сака во Интер.



 
Член од
20 декември 2013
Мислења
15
Поени од реакции
2
Ќе иде икарди во монако ама без право на откуп. На лето ќе се врати и така во интер не го ставаја доволно за да стекне искуство, ова мислиам дека ке биде добро
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Тоа е тој мртов тренер што го имаме да му ебам тоа темно црвената фаца зажарена.. Идиот класичен мајку да му ебам.

Купуваш два талентирани напаѓачи, ги зацементируваш на клупа на сметка на полу-подвижниот Милито. Толку.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Го боли кур Икарди дали ќе игра во Интер или ќе иде на позајмница во Монако.Ќе ја земе таа курвата негова и ќе ја дупи на секоја јахта у Монако,и така нема да игра таму воопшто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom