Гледам, Челзи Охрид си ти.. него не знам ја колку пати и на кој начин да ги тренирам моите... ГОВЕДА!

31
Денеска бев посрамотен на домашен терен од послаб противник 1-5 :zid:

12.406
544
Ја 5-0 од Авангарда на гости, играв 4-4-2, денес добив лиценца и сеа тренирам у 4-3-3..него кажете ми колку често треба да ги тренирам?!

Fantom

Chikara
4 јуни 2006
11.453
812
Еден тренинг неделно има, во четврток во 16:30.
Не менувај тренинг често.

12.406
544
Леле а јас на секои 5 минути ги тренирам 2-3 минути...лооооол..него Општа Форма и да му удрам 100%.. а колку време долго да трае тренингот?

Billa Bong

I love Basketball
14 август 2006
6.590
11
Неее никако општа форма сеа ке ги ставам туторијалите во темата Хетрик туторијали и види таму ја ти предлагам плејмејкинг да тренираш ама ти како сакаш:) а можеш и одбрана

Fantom

Chikara
4 јуни 2006
11.453
812
Ако играш 4-3-3, тренирај плејмејкинг до Нова Година, со постотак 13 кондиција.

12.406
544
Се предомислив ќе играм боље ми е 3-5-2 а тука исто ќе треба Плејкејкинг да се тренира.. ај фала ви Фантом_ох и Била Бонг

Fantom

Chikara
4 јуни 2006
11.453
812
Ако веќе играш 3-5-2, јас ќе ти кажам што формација да играш за да победуваш и појаки, само додади ме на мсн.

Billa Bong

6.590
11
Утре играм пријателска со ВикторГГ...Викторе немој да си ми играл со прв тим мада и така ке те тепам Strinker

Billa Bong

6.590
11
Изгубив ваааа:(..2-5 мада играв 442 а играм 3-4-3 во лига и плус со 2 играчи од прва постава другите дрвца:) и напад преку крила плус пик и толку е :)