Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.496
Поени од реакции
2.619
Партал правите со скринериве:icon_lol:

Добро и овие што ги има во толку брзо време :) Oсобено скриновите на овој тип се неверојатно квалитетни што се подобри и од двд рип.На 42 инчи LED телевизор скоро како HD квалитет да гледаш.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.493
Поени од реакции
6.119
^ И мене ми беше несфатлив крајот во the best offer. Каде исчезна Клер со портретите не ми е јасно.

Инаку ако може некој торент од хобитот да ми прати. :)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
^ И мене ми беше несфатлив крајот во the best offer. Каде исчезна Клер со портретите не ми е јасно.

Инаку ако може некој торент од хобитот да ми прати. :)
Човеци како бе не сфативте?
Клер работеше за сатерленд исто како и дечкото со саатите, доналд знаеше за сите слики купени на '' црно'' и дека вредат милијарди, но не може да ги прикаже како украдени што го прави грабежот совршено злосторство
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Нели би било подобро после минимум 10 филма изгледани во Moviespotting да се пишува мислење, отколку после секој втор филм шо сме го изгледале?
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.120
Поени од реакции
8.909
Во врска со All Is Lost, тие што го гледале
Дали има некој што верува дека на крајот се спаси, режисерот оставил простор за дебата ама мене некако повеќе ми личеше сето тоа на халуцинација или нешто слично
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Нели би било подобро после минимум 10 филма изгледани во Moviespotting да се пишува мислење, отколку после секој втор филм шо сме го изгледале?
Се сложувам, ептен грдо ми изгледа цело време после секој можен филм да се апдејтира. Нека постои правило од 10 нагоре :)
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
А баш сакав да се цитирам и да го додадам The Departed во листата:( 3 филма за 4 дена нот бед
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
^ И мене ми беше несфатлив крајот во the best offer. Каде исчезна Клер со портретите не ми е јасно.

Инаку ако може некој торент од хобитот да ми прати. :)

тоа де
 
B

Blade Torch

Гостин
American Hustle :mad: . Режисер , актери ..се на место . Филмов :facepalm: . Толку е досаден што дури и со напрегање е тежок за следење . Среќа Ејми Адамс цице, нозе нешто што покажуваше . Најголемо разочарување годинава .
 
2

~2A

Гостин
Може некој да ми прати линк/торент од The Conjuring филмот?
-Онака форумџиски ќе му се заблагодарам со 2-3 лајка. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom