Црвенокоси

A

AnFem

Гостин
На Бони мислиш или на косата? :X3:
Него да го почнувам и со тебе стандардниот говор дека црвена коса поубаво ќе ти стои? :D
Косата. Сум била црвена, а и сега ми е црвенкаста и мислев да ставам црна, ама темава ме предомисли. :X3:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.399
Се прашував баш дали некој ќе ја постира неа. Дефинитивно една од најубавите жени, без разлика каква боја на коса има. :)
Има нешто кај овие жениве келти хахахах некоја магија.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.399
Чекај, oна не е австралијанка?
Да, ама некои келти и се роднини :)
Инаку имаме и некои црвенокоси мумии во Азија и Амарика(Мајами)....ама тоа е друга работа :D
 
M

Muranyi

Гостин
Да, ама некои келти и се роднини :)
Инаку имаме и некои црвенокоси мумии во Азија и Амарика(Мајами)....ама тоа е друга работа :D
Има некоја врска со едно од неколкуте еврејски племиња кои се имаат преселени на островот, затоа таму има најмногу застапени црвенокоси.Ама и тоа е друга работа:)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.399
Има некоја врска со едно од неколкуте еврејски племиња кои се имаат преселени на островот, затоа таму има најмногу застапени црвенокоси.Ама и тоа е друга работа:)
Scota :)
Jaс мислам дека уствари се враќаат таму одкако отишле во Египет пред бајаги год....ама не е за тоа темава. Ова е чисто да не останеме мистериозни :D
 
M

Muranyi

Гостин
Scota :)
Jaс мислам дека уствари се враќаат таму одкако отишле во Египет пред бајаги год....ама не е за тоа темава. Ова е чисто да не останеме мистериозни :D
Да, ќе ја уништиме темава со офтопикот.
Еве нешто комбинирано,косплеј и црвенокоса:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom