Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.980
Поени од реакции
12.532
Добро дали некој планира да превземе нешто во врска со парното? На електро е камен значи, вчера 4 сати бев таму замрзнав. Срамота е олкав факултет, плус ЕЛЕКТРО/МАШИНСКИ да нема парно.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.630
Поени од реакции
52.501
Среќа немам ништо на електро :D
Дали тоа значи дека пак ќе ги одложуваат испитите?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.980
Поени од реакции
12.532
После 13 јануари ќе е испитна, е сега дали тоа значи на 14ти или 28 никој не знае :D
Мада не би требало да е проблем, ние цел семестар без парно го поминавме за една испитна проблем е.
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
496
Поени од реакции
462
Mi treba e mail od prof.Zdravkova ama ne onoj na stranata na finki shto go dava.

Ako ima nekoj neka pishe ili tuka ili na pp.
Fala
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66
Ако има некој што лани слушал Напредно програмирање и го знае добро предметот нека ми пиши инбокс.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Која е веројатноста за поместување на летен семестар како лани? Или е сигурен настан?
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Да не знае некој што се паѓа на вториот колоквиум (семантички веб) по Веб базирани системи?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Добро дали некој планира да превземе нешто во врска со парното? На електро е камен значи, вчера 4 сати бев таму замрзнав. Срамота е олкав факултет, плус ЕЛЕКТРО/МАШИНСКИ да нема парно.

Исто денес. И најинтересно е што пред 223 радијаторот што е е убер топол, а 223 ко просторија на ФИНКИ ладни радијаторите седат. Барака исто, кочан ладно. Ептен сум разочаран од факултетот.

Инаку за вие што прашавте за продолжување на распустот, да, 99% е сигурно и од муабети вака што знам и од моменталната ситуација со греењето.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.980
Поени од реакции
12.532
Чорбев кога има консултации?
И асп на испит шо да очекувам? :D
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Чорбев кога има консултации?
И асп на испит шо да очекувам? :D
АСП на испит очекувај да положиш :)
Иначе може да ти се падне било што. Ја кога полагав памтам имаше една хеш, една динамичко и третата не памтам што беше.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.980
Поени од реакции
12.532
АСП на испит очекувај да положиш :)
Иначе може да ти се падне било што. Ја кога полагав памтам имаше една хеш, една динамичко и третата не памтам што беше.

Значи задачите не се стандард како КРС, туку баш било што? Интересно :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom