Mакедонски Twitter награди 2013-та

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.636
Поени од реакции
14.439

Болештини...
Абе овие како некоја секта се у пм.

Немале беџови некои, тоа се ОНИЕ - Влијателните :pos:
Изгледа само кај нас Твитер служи да си ги мерат со демек похумористични твитови.
Идиоти
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Па како, тоа ти е исто ко цимери во студенски што си мерат кој повеќе женски заебал и испо...бал. Така и кај нас со твитеров кој по хумористичен твит ќе има...:гомце:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Не пратам по Твитер шо се дешава, ама наградата за фото-блог сосем заслужено во рацете на мојот драг пријател - paranoid chicken killer mufla :icon_mrgr:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Овие се тие деца од вашите генерации....на кои им ја шутираа топката и ги праќаа да ја земат.

Е сега имаат твитер заедница....јбг ....такво е тркалото. :coffee:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.136
Поени од реакции
18.135
Дали осеќам студена војна (или нова епизода од неа) меѓу Кајгана и ‘заедницата‘?:sneaky:
Дали ќе влезат 4-5 нови члена во наредниов период или мислат дека Кајгана не е доволно уауауау фенси, прашањето за 200 евра...
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Неам твитер, али одам наоколу со мегафон и урлам шо ми се десило у текот на денот и го критикувам општеството. За сеа имам двајца што ме следат. Едниот мисли дека собираме старо железо, а другиот мислам дека е пајкан. Зошто ме нема на наградиве?:(
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Сакам да се направат награди за кој најквалитетно ке се исере а наградата да биде таолет первекс пошто нели полесно се брише
Ебате државата за што све ке направат награди Twitter Facebook паааа брат каде заминавме со мозоците
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Работава е толку глупа и замината што ебена точка да пишат, ќе и бараат поента некои тутурутки.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не глумете, сега ќе ви поделам јас награди од по 200 евра. Наградата за најглуп член на Кајгана ја добива?
Со можност на следна собиранка да му ја залепам лично на чело.

Ние кога имавме вакви фенси забави, уште твитер немаше. Нема да ги критикувам, баш се интересни, баш убаво. Се осеќаат како фамилија, како да се дел од нешто. Како ние од ова виртуелно делче овде. Само што кај нас налетаа глуперди, тролови и слични срања. Али набрзо ќе исчистиме све по список. Наскоро...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.182
Поени од реакции
16.047
Чекај, ова стварно се дешавало?
Јас мислев некоја заебанција дан е :pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.345
Поени од реакции
79.170
Не глумете, сега ќе ви поделам јас награди од по 200 евра. Наградата за најглуп член на Кајгана ја добива?
Со можност на следна собиранка да му ја залепам лично на чело.

...
Кажи само шо требе да правам на форумов за да ме зашамараш со 200 евреи.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Кажи само шо требе да правам на форумов за да ме зашамараш со 200 евреи.
Тебе Омер ага и компанија и 500 ќе ти дадат само да не си на форумов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom