Дали сте изневериле?

Член од
4 март 2009
Мислења
604
Поени од реакции
442
drugarite negovi se luti na mene , sakam da go vratam no toj veli deka ne saka ni da slusne za meene a mn mi treba nez kaj mi bese pametot
Си го повредила,не е лесно да простиш некому ако те изневерил,јас да сум на негово место никогаш не би ти простил.Ова нека ти биде лекција за следната врска.
 
Член од
2 декември 2013
Мислења
42
Поени од реакции
0
Си го повредила,не е лесно да простиш некому ако те изневерил,јас да сум на негово место никогаш не би ти простил.Ова нека ти биде лекција за следната врска.
no sakam da mu dokazam deka go sakam poveke od se site pravime greski , jas prvo go ostaviv pa potoa zzaminav so drug
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
drugarite negovi se luti na mene , sakam da go vratam no toj veli deka ne saka ni da slusne za meene a mn mi treba nez kaj mi bese pametot
Тргнисе некое време од него и ич не му досадви .. по некое време ке си пробаш уште еднаш среќата , ако пак ништо не се промени би ти кажал дека шансите ти се минимални.. За машко да опрости превара шансите се 5% ..

Затоа пази каде и кога се муваш , зошто ние машкиве преварите мн тешко ги опростуваме , посебно ако сме многу зацапани во девојката и ако многу ја сакаме :)
 
Член од
2 декември 2013
Мислења
42
Поени од реакции
0
Тргнисе некое време од него и ич не му досадви .. по некое време ке си пробаш уште еднаш среќата , ако пак ништо не се промени би ти кажал дека шансите ти се минимални.. За машко да опрости превара шансите се 5% ..

Затоа пази каде и кога се муваш , зошто ние машкиве преварите мн тешко ги опростуваме , посебно ако сме многу зацапани во девојката и ако многу ја сакаме :)
ufff toj premnogu me sakase sega vika ne moze da bide so niedna posle mene kako divjak bil, znam dkea dlaboko vo sebe me saka i mu fala no ne mi dava sansa a mu dokazuvam deka se kaam
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
ufff toj premnogu me sakase sega vika ne moze da bide so niedna posle mene kako divjak bil, znam dkea dlaboko vo sebe me saka i mu fala no ne mi dava sansa a mu dokazuvam deka se kaam
Ти кажав дајму време само, и ти не се откажувај така лесно :) за понатамошни совети не ке можам да ти помогнам.. , бетер сум од тебе за превари ние една врска не ми била подолга од 4 месеци макс 5 од тие други мувачици :)) ама мислам дека со последнава девојка шо ми е сега ке го срушам рекордот зашто не е како другите :))
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
vsusnost ne go izneveriv goostaviv i zaminav so drug no prvo mu raskinav
Epa so pravo coeko te mrazi i nejki da te vidi.. ti nego go napravi podolu od g*mno .. zamisli sega vaka , ti si vo vrska so nego a se muvash so nekoj sosem tret, pola grad toa go znae a on posleden razbira.... znaci avtomatski nego go pravish gom*o i go smetaat za najgolem shutrak vo gradot koj ima devojka koja mn ja saka, a devojkamu se muva so nekoj tret, aj sega zamisli ti kako mu e nego i kako se osekja koga sekoj vtor za nego ima mislejne deka e mn glup? ... jas sum 100% siguren deka barem ednash , dodeka si bila vo vrska, se imas smuvano (ebeno :D ) nebitno so toa momceto poradi koj si ja e*a svojata vrska .. cim ti mu raskina za da izlezish so drugo momce siguren sum deka i pred toa imalo nesto :)) znam deka jas sum najmalce za kazvajne na ova tema, a posebno za soveti delenje , ama aj so tek na vreme gi ispravuvam greshkite sho sum gi prael i vo poslednive 4,5 meseci sozdreav kolku za cel zivot :)

a toj poradi koj si ja eba vrskata , ni 1% ne go smetam za vinoven,,, kako i sekoe mashko taka i toj koga mu se pustha devojka sekako deka nema da ja odbie... ili toj da ti se pustal nebitno ti si vo vrska i ti si taa sho treba da odbie, i da imase vo glata togash ke go odbieshe i sega seushte ke si bese vo vrska :D:)) ili pak ako ne si spremna za vo relationship ne go machi deteto greota e, ili ostajgo da si najdi nekoja koja nema da go izneveruva i ke go saka vistinski i nema da pravi BUDALA OD NEGO : DD, sega svati deka edna greshka skapo ja plakjash ? :))) svatigo ova kako sakash toa e samo moe mislenje :)
 
Член од
25 јули 2013
Мислења
118
Поени од реакции
97
ufff toj premnogu me sakase sega vika ne moze da bide so niedna posle mene kako divjak bil, znam dkea dlaboko vo sebe me saka i mu fala no ne mi dava sansa a mu dokazuvam deka se kaam
а како би изреагирала тој да ти направеше вака би му простила така лесно?
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
vsusnost ne go izneveriv goostaviv i zaminav so drug no prvo mu raskinav

Мрш од тука.После ебење нема каење.Од такви ороспии преку цевкава ми е.Си се изебала со некој трет,и после извини сакам да биде се како што беше.Абе убаво прават во Ирак и Пакистан,за превара со камења ги гаѓаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom