Машко со долга коса ?

Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Мене лично не ми се свиѓа машко со долга коса...А поготово со баш долга ми е ружно...
Ако има кратка косичка за фризури правење е идеално....
 
Член од
21 октомври 2013
Мислења
150
Поени од реакции
320
Се додека му мириса пријатно и не е ко запршка, нека е долга. На сметка на тоа брадата да е добро средена. Па и ако му се зелени очите.. :vozbud:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Се додека му мириса пријатно и не е ко запршка, нека е долга. На сметка на тоа брадата да е добро средена. Па и ако му се зелени очите.. :vozbud:
а плави може?
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.265
Поени од реакции
86.110
Деновиве треба да се шишам... ама дотогаш... ќе ја носам косата како Тиаго :icon_mrgr:


(Не ми е мрсна косата, како на сликава :icon_mrgr: )
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Машко со долга коса ми е ептен некако тапа што знам... :unsure: Не за друго јас имав долга коса ама тоа во 5-6 одд :pos: Кога ќе си ја видам сликата секогаш се смеам. Сега јок нема шанси долга коса премногу е тапа. Еднаш што се зафркнав мислев дека лезбејки се бакнуваа а уствари тоа машко да ти било со долга коса скоро до грб :pos: Што е смешно смешно е машко со долга коса.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
141
Поени од реакции
71
ти лезбејки а ја што си помислив педеришта.. а тоа една женска со кратка коса.. во сред центар...
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.783
Поени од реакции
12.151
Ако има некој/а на кого косата му/и расти побавно од мојава, нека се јави да се натпреваруваме во "застој на годината". Моментално ми е до рамена.
 
Z

Zoza

Гостин
ic ne sakam masko so dolga kosa...
zamisli pred izleguvanje ti veli: aj poskoro ispeglaj se pa da mi udris dve tri pegli i mene nesto ovde mi se svitkala :pos::pos::pos:
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
133
Поени од реакции
127
Јас на два пати во средно ја пуштив косата и ја истрижав од различни причини.
 
Член од
17 јануари 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.359
Не сум ограничена во тој поглед. Има доста симпатични дечки со долга коса. :cool:
И ај иди кажи не е убав! :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom