10 работи кои ви се одбивни кај спротивниот пол!

Работа која ви е најодбивна кај спротивниот пол?

  • Нечистотата

    Гласови: 139 29,0%
  • Лагите

    Гласови: 130 27,1%
  • Љубомората

    Гласови: 38 7,9%
  • Посесивност

    Гласови: 28 5,8%
  • Опседнатост со изгледот

    Гласови: 26 5,4%
  • Влакна на стомак, под пазувите, меѓуножјето

    Гласови: 57 11,9%
  • Хистерични напади

    Гласови: 61 12,7%

  • Вкупно гласачи
    479

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Nehigiena,lazenje,posesivnost top 3 za ovaa nedela :)
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Гласав за лагите затоа штоа дефинитивно неможеш од старт да знаеш колку кој е искрен....За нечистотијата и тоа се гледа кој колку внимава за себе меѓутоа лагите се единствено нешто што ме вади од кожа...која е целта да се лажеме мислам дека секоја основа на почеток на една врска се гради на основа на доверба...Во овој контекст морам да ја споменам и љубомората која барем за мене е неподнсолива...као од типот не облакај сукња нескам да те гледаат или не го истакнувај деколтето тоа е само за мене....другото се се бира од старт како што е изглед незнам понашање шарм и сл.
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Acid напиша:
Пишете 10 работи (нормално, може и повеќе) кои ви се одбивни кај спротивниот пол, а потоа гласајте за работата која е најодбивна и никако не би смеела да се случи!

Мене лично кај жените:

1) Нечистота
2) Влакна на стомак, под мишки, влакнести нозе, не бричена...
3) Лаги
4) Љубомора
5) Месечниот циклус
6) Посесивност
7) Гледањето сапуници
8) Хистерични напади
9) Опседнатоста со изгледот
10) Спонзорството (материјалистки)

Бонус:

11) Емоционалната лабилност
12) Оговарањето

морав да го цитирам Ацид..во потполност се согласувам со него и ке додадам..море кога ке размислам нема што да се додаде!
 
Член од
12 март 2007
Мислења
140
Поени од реакции
1
Necistoto i vlakna na gradite toa ne mozam da go svaram vo nikoj slucaj :salut:

kaj nekoj mislena e spomenat i mesecniot ciklus pa ne sme nie krivi zenskite za toa, takvi ne sozdal Gospot
 

dLt-Ed

молчењето е злато
Член од
29 јануари 2006
Мислења
126
Поени од реакции
3
Негрижа и нечистотија. Ако овие две се застапени, не ни останувам да видам што следи понатака. Гадно
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
uf ima mnogu rab sto mi precat
1.lagiii...
2.vulgarnost,pcuenje,plukanje...
3.nasilstvo
4.mrazam koga nekoj tip izigrava MACO a fsusnost e tezok seljak
5.arogancija
6.mrza i flegmatizam

lelelll pa ako prodolzam nema do utre da stignam so pisuvanje
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
1.Хистерија (уф ме убива тоа)
2.Влакна под мишки на грб стомак
3.Нечистота
4.Фурање
5.Нарцисоидност
6.Искомлексирани туфли
7.Лоши фризури
8.ПМС
9.Кучкарството
10. И уште многу други други работи:)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Све шо кажавте, да не се повторувам. Секој сака да има совршен партнер јебига, ама не е секогаш така во реалноста. Така да за повеќето работи ке се жртвувам, ама љубомора, посесивност и хистерија не поднесувам.
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...nesredena...da mu se snevidi...kako mozat nekoi taka da se zapustat...ke poglednesh i opaaaa, mislish ververichka legnala...:nenene: ...a i ljubomora me odbiva epten...
 
N

NeMiRnA

Гостин
1.Lecenje kompleksi i frustracii pred drugi i ponasanje kao demek jas sum glaven sega tuka...
2.Neodlucnost
3.Preosetlivost-da sakam da bide iskren i da mi kazuva se sto go maci i duri i da zaplace ne mi smeta,naprotiv,milo mi e sto bas mene me oseka za bliska za da si dozvoli eden takov "luksuz",ama pa sea da nesmees nisto da kazes i sitnica da go gagja e nemozam da go smislam toa...
4.Krajna neserioznost
5.Koga mu e los denot avotmatski da znaci deka i mene mora da mi e los i po sekoja cena od petni zili da se trudi da mi go rasipe
6.Sekakov vid na kockanje,ma neznam dali bilo toa kladilnica,astra,kazina au au so ti ja znam...nesakam da navredam nikogo ama toa e slab karakter
7.Pusenje-yes da e idniviudalno ama jas nemozam da go podnesam
8.Necistota-odvratni mi se mrsnite kosi,ova vazi za obata pola,dobivam napadi nekoi koa ke vidam mrsna kosa,dolgi nokti,vlakna po telo aaaaaauf..
9.Ispituvanja od tipot sto, kako, zasto, koga, so kogo?????Aloooo jas sum jas,ti si ti,ne planiram da se izgubam sebe,ne sum sebicna ama imam pravo malce na svoj zivot
10.Samobendisanost tuka nemam potreba od komentar,paun!!!
11.Mamino since

Auuuu iam mnogu be:(
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
lele ljubomorata ne da mi e odbivna tuku najodbivna mi e posebno sega... mnogu e tesko koga imas premnogu ljubomoren nekoj kraj sebe, koga se unistuva zaradi taa ljubomora... tesko e...
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
1.Нечистота
2.Неинтелигенција
3.Лаги
4.Опседнатост со мислењата на другите
5.Лоша фризура
6.Дволичност
7.Погоре споменатиот манга синдром
8.Неодговорност
9.Нокти
10.Никаква смисла за хумор
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
1.Единствено нешто што е полошо од хистерична девојка е хистерично машко. Имам видено неколку, и не да не им личи да прават сцени...Језиво.

2.Лаги. И тоа најмногу ме нервираат лагите кажани безвезе, колку да се каже (излаже) нешто, т.е. без никаков повод.

3.Посесивност, но надвор од нормалното. Мразам луѓе што мислат дека можат сите да ги влечат со синџирче околу вратот.

4.Љубомора, особено ако е проследена со број 1.:)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Нечистота па лагите па под мишки на стомак па гледаље цело време во огледалце ваму таму:tapp:
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
krivi zabi,vlakna pod miski,glumenje mafijas:pos2:, spic kondura,tesna pantalona,nemanje opsta kultura,nemanje smisla za humor,friz so primesi na gel,neiseceni nokti:toe:..................
 

Kajgana Shop

На врв Bottom