Обложување на нет

Член од
4 јули 2012
Мислења
70
Поени од реакции
44
Го има до 80та минута без разлика дали ќе падне гол или не. Можеш да добиеш 5-6 пати ако има 5-6 гола. Може да играш во 10 минута, паѓа гол во 11 минута, добиваш и пак играш од 12 до 20 минута. Од 80 минута имаш слична игра, over 0.5 т.е да падне гол до крајот ама мн е помал коефициентот, зошто нели има продолжетоци а и најлесно паѓа гол на крајот.
--- надополнето: 24 јуни 2013 во 21:49 ---
Само мене не ми отвара бет365?

Ај ако на некој му отвара нека пише за да знам дали до мене е нешто проблемот.
Ако не ти отвара некад бет365 имаш резервен домеин allsport365.com
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
na koj internet si? jas sum na telekabel i veke nekolku dena ne se otvara.Inaku nekolku pati sum igral na bet-at-home...imaat dobra ponuda na igri....ednas godisno dodeluvaat 5 eu gratis.Pred nekoj mesec od betplace.net mi dadoa vaucer od 5 eu da gi odigram na bet-at-home.

И јас сум на Телекабел... Не сум уште регистриран ама ми отвара страната, за регистрација итн. Гледам за тие ваучерите матна ми е работата, размислувам за бет365 да се рег ама и за таму ми требаат повеќе информации. Поз
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Во сите земји дури и на балканот си имаат свои страни што можеш да си уплатиш на некој одредени места или па бон да си купиш, само кај нас нема ништо сеуште..и така има спортлајф страница само нема закон сеуште па тоа да го направат со тоа би било далеку подобро но кај нас ќе дојде тоа за 10тина години.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
20
Поени од реакции
0
Kaj mene ne otvara bet-at-home dve nedeli i poveke probav od 6 kompjuteri neki od nikoj, od blizoo neki od kabelnet neki gi kontaktiram ke go resele problemot eve uste ne e resen, ne mozam da igram. Ima nekoj slicen problemi ili lokalno e ova vo Prilepov
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.156
Поени од реакции
1.979

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Која е подобра варијанта, ставање и вадење со картичка на Bet365, или пак ставање и вадење со Moneybookers (Skrill)?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
visa electron od uni banka ke ja bide li za oblozuvanje vo zivo na internet ?:):love:
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
ne mozi i od nego probav, eden drugar mi kazuvase nekoe programce imalo za menuvane IP adresa i taka ke mozelo ima probano nekoj
И кај мене не отвараше ама пробав со грчкиот домен, еве ти линк мислам дека ќе ти отвори. кљик

Едит: Џабе е не отвара а пред малку ми отвори, иначе шо е фркава сите онлајн сајтови за кладење се затворени? :mad: Не ми отвара ни William Hill, ми ја отвара само Bwin но на неа неможам да се регистрирам пошто Македонија ја нема во регистрацијата...
 
Член од
1 април 2012
Мислења
7
Поени од реакции
0
Decki dane znae nekoj sto e problemot so Bwin?...nemozam da si gi povlecam sredstvata...nekolku pati probav so verifikacija na akauntot i dzabe
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.249
И кај мене не отвараше ама пробав со грчкиот домен, еве ти линк мислам дека ќе ти отвори. кљик

Едит: Џабе е не отвара а пред малку ми отвори, иначе шо е фркава сите онлајн сајтови за кладење се затворени? :mad: Не ми отвара ни William Hill, ми ја отвара само Bwin но на неа неможам да се регистрирам пошто Македонија ја нема во регистрацијата...

http://www.365sb.com
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
20
Поени од реакции
0
bet365

bet365 ja otvori ama bet-at-home 370 evra iam tamu i ne mozam da otvoram nervoza me faka
--- надополнето: 8 јули 2013 во 14:13 ---
mu pisav na poddrskata niso ne pomognaja
--- надополнето: 8 јули 2013 во 14:13 ---
daj nekoj care ako znaj neka kazi nesto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom