Депилација

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
ц ептен плитко принцезо.... го жалам тој шо ти ја трпи вуната
Јас никаде не се пофалив дека негувам вуна на мене, се знае ЖЕНА дека треба да биде издепилирана, пак да напоменам ЖЕНА!
 
П

Пепси_

Гостин
Јас никаде не се пофалив дека негувам вуна на мене, се знае ЖЕНА дека треба да биде издепилирана, пак да напоменам ЖЕНА!
:pos:

а кој грев го правиме ние шо ги отстрануваме непотребните влакна од пазуви и препони ? или некој што има ептен на грб ?

тебе фетиш да не ти е кога ќе пројдеш со раката на грбот да осетиш влакна помеѓу прстите ? :eek:
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
:pos:

а кој грев го правиме ние шо ги отстрануваме непотребните влакна од пазуви и препони ? или некој што има ептен на грб ?

тебе фетиш да не ти е кога ќе пројдеш со раката на грбот да осетиш влакна помеѓу прстите ? :eek:
Бричење под мишка е од хигиенски причини, а и интимата...која е причината за нозете и рацете?
 
П

Пепси_

Гостин
Бричење под мишка е од хигиенски причини, а и интимата...која е причината за нозете и рацете?
20 поста истролавме за да кажеш оти за раце и нозе мислиш ?! :tapp:

па тоа е строго забрането освен во хардкор случаеви за нозе 1 да ги мавнеш за да се изретчат и да заличиш на човек а не мајмун.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
а и веѓи тенки напраени? сфаќам споени да се па демек ајде ама обликување :pos:
И тоа е закон. :icon_lol:

Депилиран по рацете и по нозете, со искубани веѓи. Тип сваке жене и понеког мушкарца...

:D
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
20 поста истролавме за да кажеш оти за раце и нозе мислиш ?! :tapp:

па тоа е строго забрането освен во хардкор случаеви за нозе 1 да ги мавнеш за да се изретчат и да заличиш на човек а не мајмун.
Да прочиташе барем 2 страни назад ќе приметеше дека правеме муабет за депилирани мажи на нозе и раце, не се прави сега како „ја нисам одавде„
 

Змејко и

Гледачот Дуле од Велес
Член од
10 април 2005
Мислења
1.103
Поени од реакции
1.419
Змејко, се депилираш?
Се капам во реката на лето кога е потопло и понекогаш приметувам дека се митарам. Не знам дали се смета ова за депилација.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom