Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.707
Eпа да, јас од Милито не очекувам многу, тешко е дека изигра и 10тина утакмици, ама затоа Икарди е тука, би требало да биде прв избор у нападот 80% од утакмиците да ги изигра, и Џилардино од клупа како поискусна подршка. Мислам дека е доволно за нападот.
Dovolno e za napadot zasto veke zaboravame za kakov fudbalski gigant navivame.samo da te potsetam deka ne mnogu odamna napadot na inter go socinuvaa eto milito pandev i baloteli.2 godini pred niv bea ibra adrijano krespo i kruz.da ne se navrakam na vieri i ronaldo...Muabetot e deka do takvo deredze ne donese morati ,sto sekoj prosecen igrac ,nas ni izgleda sega kako sosema okej i presrekni sme.ah be...
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.095
Поени од реакции
9.016
Не играме во ЛШ, ги намалуваме платите и средниот ред ни е тиња. Не знам кој "Роналдо" тип на напаѓач би дошол во Интер моментално, така да мора реално да гледаме на работите и да се надеваме дека Икарди ќе распали.

Се разбира дека нема фан што е среќен и задоволен од просечни напаѓачи и играчи во залез на кариера, но тоа е моменталната реалност.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
9.249
Според Мирор Тотенхем планира 21 милион фунти за Гуарин. Мирор засега е добар извор во Англија, така да не се работи за некаква шпекулација која е за отфрлање.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.397
Поени од реакции
58.278
Не играме во ЛШ, ги намалуваме платите и средниот ред ни е тиња. Не знам кој "Роналдо" тип на напаѓач би дошол во Интер моментално, така да мора реално да гледаме на работите и да се надеваме дека Икарди ќе распали.

Се разбира дека нема фан што е среќен и задоволен од просечни напаѓачи и играчи во залез на кариера, но тоа е моменталната реалност.
So eden Ronaldo osvoivme uefa. Ne mu precese na covekot :)
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.095
Поени од реакции
9.016
Да ама други времиња се сега. Шеиците и останатите олигарси ги разгалија играчите и нивните агенти па сега можеш да ги донесеш само со ретардирано преценети трансфери и плати. А тука се и медиумите кои со шпекулации и срања ги подигаат цените неколкукратно, ама тоа е во доба на интернет ништо не можеш да скриеш.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.707
Не играме во ЛШ, ги намалуваме платите и средниот ред ни е тиња. Не знам кој "Роналдо" тип на напаѓач би дошол во Интер моментално, така да мора реално да гледаме на работите и да се надеваме дека Икарди ќе распали.

Се разбира дека нема фан што е среќен и задоволен од просечни напаѓачи и играчи во залез на кариера, но тоа е моменталната реалност.
Eпа таа е таа реалност што мене ме нервира!Ме нервира што дојде ред џилардињо да го сметаме за добар играч!Па мајку му тој пред 5-6 години коа беше во најјака форма и најдобри години се испосра во Милан,а ние сега дојде ред да му се радуваме.Абе нека се гонат у три лепе од Морати преку Бранка,па надоле сите комплет...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.416
Поени од реакции
42.475
Според Мирор Тотенхем планира 21 милион фунти за Гуарин. Мирор засега е добар извор во Англија, така да не се работи за некаква шпекулација која е за отфрлање.
veke ponudile i veke se odbieni. od pred dva-tri dena e ovaa vest.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
802
Поени од реакции
287
Први засилувања за Мацари ке бидат Баста & Наинголан.
Basta & Raja.png
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.344
Поени од реакции
108.655
Ах бееее, Баста ццц. Краста да ве изеде, да ви ебам и Баста и се.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Рома ќе понуди трампа Освалдо-Ранокија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom