Секс школо

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Не сфаќам зошто другиве те тролаат и те советуваат да криеш од дечкото.
Кажи му со убаво, абе вака и вака, девица сум, сигурно нема да ти се изнасмее у фаца.
--- надополнето: 1 јуни 2013 во 20:27 ---



Ама зошто да ужива во нејзината болка бре? Од каде сега дека дечкото е садист? На крај краева, може нема ни да ја боли.
Баш поубаво е да му каже на дечкото, овој појше ќе пази.
И си прајш муабет со мене , за да шо да прај дечко е со незе ..мејкс сенс
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
:facepalm:
Океј де,немала секс...Не знам зошто автоматски испага дека е заостаната...Некои девици умираат па што :) Зошто ве чуди што немала тогаш секс?Може не се чувствувала спремна.
Чудни сте...
Пола од форумов се праваат јаки е*ачишта а цицка немаат видено и сега?
Дајте и совет на девојчето а не ремет.
А ние сега на форумов треба да ја спремиме ? Нејзе животот и тече веќе и е касно за некои работи , она до сега требала деца да има кога ќе е спремна на 50 ?
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
А ние сега на форумов треба да ја спремиме ? Нејзе животот и тече веќе и е касно за некои работи , она до сега требала деца да има кога ќе е спремна на 50 ?

Јас веке кажав претходно дека ако досега немала сексуално искуство не значи дека е заостаната...Ова е тема под наслов :Секс Школо и девојчето дојде да праша и да се научи на нешто...
Зошто и е касно?Зошто е околу 30 години?Или постои нешто друго.
Ете ваљда се срами од гинеколог или од родителите па се обратила овде.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Јас веке кажав претходно дека ако досега немала сексуално искуство не значи дека е заостаната...Ова е тема под наслов :Секс Школо и девојчето дојде да праша и да се научи на нешто...
Зошто и е касно?Зошто е околу 30 години?Или постои нешто друго.
Ете ваљда се срами од гинеколок или од родителите па се обратила овде.
Тоа е последица на тоа што она не сакала тогаш , според мене е веќе касно . Нема потреба да се срамиш од гинеколог , тоа ти е исто како да не излагаш од дома за тоа што си сиромашен или сметаш дека не си доволно убав .
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Тоа е последица на тоа што она не сакала тогаш , според мене е веќе касно . Нема потреба да се срамиш од гинеколог , тоа ти е исто како да не излагаш од дома за тоа што си сиромашен или сметаш дека не си доволно убав .

Moже имала доволна добра причина зошто не сакала да стапи во односи тој период,може не била подготвена...Може сосема трет проблем постои...
Да,не треба да се срами од гинеколог,но што е тука е.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Moже имала доволна добра причина зошто не сакала да стапи во односи тој период,може не била подготвена...Може сосема трет проблем постои...
Да,не треба да се срами од гинеколог,но што е тука е.
3 години да идеш со некој и да немаш добра причина за да го направиш тоа со него , незнам што не е јасно тука .
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
И си прајш муабет со мене , за да шо да прај дечко е со незе ..мејкс сенс
Huh?

Mногупати се имам со мајка ми консултирано за нешто што ме интересира и ми има кажано дека се што ме интересира да ја прашам за да не погрешам.
И во право е...Не сакам јас никогаш да погрешам за да не има на крај оф леле мори мајко.
Што може да направат родителите?да ја посоветуваат пред да се одлучи на сексуален чин.Ако не татка си мајка и...
Бидејки многу девојки кои јас еве лично ги познавам се срамаат да отидат на гинеколог.Мора да се распрашаат за некои работи кои не им е јасно...
Дали сум во грешка?
Најпрво не ми е јасно зошто некому би му било срам од гинеколог, ама ајде, знам дека има и такви случаи.
Плус, денес се што те интересира можеш да најдеш на интернет.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.759
Поени од реакции
9.882
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Ќе се израдува бре повише што ти е :icon_mrgr: Тоа ќе му биде како да нашол детелина со 4 листа.
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Па школа ко школа, само без падеже.
Тие немале секс , таја му е комшивка од горнио спрат , имало земјотрес , и како шо се сопнала , паднала на земи , се треснала толку силно , му го дупнала тавано и паднала право на него , а тој си лежел в гол кревет а незе алиштата и се запнале ко пајџала .И така се нашле двајцата голи кај него в кревет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom