Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Полека бе, натпреварите се играат за 2 месеци...што е битно во која форма се сега.

И да, и јас ги мразам Ливерпул. :)
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Ееее баш ми е жал за Ливерпул, а ми беа интересно тимче.:pos2:Другата година им посакувам повеќе среќа во ждребот. И Н Т Е Р ШАМПИОН!!!!
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Еве според мене кој треба да биде составот во недела

-----------------------Цезар------------------------


Мајкон---------Кордоба-------Самоел---------Максвел

--------Киву--------Камбијасо-------Занети-----------

---------------------Хименес-------------------


----------------Креспо--------Ибра--------------
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
a kade se igra prvoto kolo inter protiv liverpul na meaza ili roud
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Се очекуваше да се падне англиски тим.Пред се ќе биде многу интересно поради тоа што не паметам да играле против Ливерпул последниве десетина години.
Ме радува тоа што реваншот е на Меаца,само да се задржи континуитетот во формата и ќе нема никакви проблеми.
Подобро што се падна звучно име,отколку Олимпијакос или Шалке на пример.Впрочем,за вакви натпревари се живее,тие исполнуваат.
Моментално најважно е да се победи Милан во недела,само да не им се плашат.Интер е моментелно за класа поквалитетен.Да изиграат дечките со целосен капацитет па никаква игра на росонерите нема да може да ги запре.Убеден сум во тоа,се е во наши раце.
Вечно да живее Интернационале!!!
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Ајде собирајте 200 евра до 11. Март... одиме Милано, 2 дена + карти (110 е)... + остануваат 90 за трошење
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ајде собирајте 200 евра до 11. Март... одиме Милано, 2 дена + карти (110 е)... + остануваат 90 за трошење
Ајде и јас сум за само визата ќе е проблемот ах тој нашиот пасош што важи за сите држави
 

DeViL-BoY

GlorY GlorY United
Член од
27 септември 2007
Мислења
282
Поени од реакции
0
Hehe vo drustvo sekogas velev koj ke nagazi na inter godinava nema lesno da pomine... sakav da bide klub koj mi odi na nervi... ama tuka nekade e i Liverpool... momcite koi gi zgazivme pred nedela dena... ke ima smeh.. uste sega mu go gledam namurtenoto lice na Gerard :D poz momci vi posakuvam sreka so Milan(klub koj navistina mi odi na nervi.. 2 ne otpagaat vo polufinale :D)
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
EJJJJ ABE TOJ INTER GAZI BE KOJ KLUB VO DRUGI JAKI EVROPSKI LIGI IMA 0 PORAZI I SAMO 8 PRIMENI GOLA PAZZA INTER AMALA NAJDOBRI SME NEMA SOOOOOOOOOOOOOO
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
Sakav i mi se ispolni zelbata da ni padni nekoj jak klub!!!!!E sea ke vidi svetot kolku SILEN e INTER!!!!!A ne da mi kazuva jak bil vo slaba liga...FORZA INTERNAZIONALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
На деловите со црно цената е 40 евра. Мислам дека се најдобри

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom