Музика за време на секс

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.771
Поени од реакции
12.131
Абе добро, стварно песниве за време на секс би ги пуштиле? Гледам од Енигма, Лана Дел Реј до Буда Бар и слично. Ми е страв да помислам како би изгледал сексот со ваква бекграунд музика, освен што ќе ми се приспие ќе треба и на бајач да го носам :D
 
A

AnFem

Гостин
Абе добро, стварно песниве за време на секс би ги пуштиле? Гледам од Енигма, Лана Дел Реј до Буда Бар и слично. Ми е страв да помислам како би изгледал сексот со ваква бекграунд музика, освен што ќе ми се приспие ќе треба и на бајач да го носам :D
Ај не лажи! Ти немаш секс.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.771
Поени од реакции
12.131
Ај не лажи! Ти немаш секс.
Hipothetically speaking (иако не е хипотетикли :icon_lol: ) бе моме, не се обидувај да ја рефлектираш својата сексуална состојба врз мене, има овде стручњаци што ќе те сетат what you just done here :D
 
D

dirty angel

Гостин
Искрено што и да сме пуштиле за време на секс се занемарува и станува нечујно :giggle:
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.695
Поени од реакции
4.448
:vozbud::vozbud::vozbud:

П.С Откажете се од пиење, дрога и цигари и удрете 3х пати секс. :cuc:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.405
Ако умрам ил загинам (тогаш) немој да ме жалите....
бар ќе умрам на п...а
 
F

FARANG

Гостин
Дај биди малку поконкретен, плавуши има на форумов хахааа :giggle:
На онаа „денес купив МЕБЕЛ“ кој се сеќава на тоа ремек дело? Најбрзо забранетата песна во МКД на сите времиња?
 
D

dirty angel

Гостин
На онаа „денес купив МЕБЕЛ“ кој се сеќава на тоа ремек дело? Најбрзо забранетата песна во МКД на сите времиња?
Зависи од која година е песнава... не ми звучи познато мене
 

Kajgana Shop

На врв Bottom