Денешните мажи...

L

Luki Junior

Гостин
:pos:
Синко сега кого го подјебнуваш, сакаш да ги намамеш момиве да се затрчат по тебе ?
Ама без мираз акомулакорт и алгасер за тркторо да не ми ја носеш дома, двата ќе ве нападам.
Тате не сам јас... Тук на форумо се накотил еден плагијатор, избегал е од Семоќното ОКО на Власта, и копира стил, дијалект, аватар.... Мутл'к е некаков шпион.... :D
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
ако даваш часови - уште сега се пријавувам ;)

ако имаш пуна ратна опрема - уште поубаво.....иначе брзо учам,ама сакам да се маткам :)
Часови не давам, ама верувам дека нема девојка со која си интимен која не би се пторудила да те научи. Нешто и вие да научите од нас, де :)
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Абе јас имам спремено шише 2 литра воловска крв во фрижидер , не се секирај.
А и две кокошки под спална ќе сокриеме за секој случај.
Ќе биде после Лелееее сум ја убил.... Лелеееееее сум ја изел ..... :pos:
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.240
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
:cuc:
Стварно на зборови се лудница а у пракса ретко се наоѓа нешто квалитетно :coffee:
 
Член од
20 март 2012
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.366
А бре сте се размуабетиле, човек не може да ве втаса.
Ко бабине у ЈСП у вторник, петок и сабота сме...:pos:
--- надополнето: 9 март 2013 во 19:56 ---
Тате не сам јас... Тук на форумо се накотил еден плагијатор, избегал е од Семоќното ОКО на Власта, и копира стил, дијалект, аватар.... Мутл'к е некаков шпион.... :D
Пази и да не прелажуе девојчиња у твое име, па да ги вика у Подареш....;)
Иначе, imitation is the sincerest form of flattery:D
 
С

Спасе супата

Гостин
Спасе, пред неколко страници на Змејко ЦиВи-то го цитираше... Сега мојто... Човек пази се.... Од Власта.... Да не свиреш клавир у Идризово... :D:D:D:D

пс. 100% те поддржувам у идејата за земјоделците.. :)
Тава обвинение нема реална основа! :icon_mrgr:

п.с. На земјоделците со субвенцијата требе да им се доделе и кокона. Тава нешто не сам го видел у твојта агенда.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Сите се забавуваат 20 страни на темава иде добро познат и летаат навреди и пријави. Остатокот ја напуштаат темава. И бидејќи јас мразам расипувачи на забава добро познат го опоменувам пред бан од тема.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Многу се јаки на збор нема што а во екшуал ситуација треба инструкции да им даваш за нај основни потези :D освен милфици, мејчр лејдис, изградени женски Господ да ги благослови...
Има вистина и во тоа, ама ние што дискутираме на поелсдниве 10 страни нема никоја што не знае од каде моча. :sneaky:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Ќе биде после Лелееее сум ја убил.... Лелеееееее сум ја изел ..... :pos:
Абе остај, таа ко пепељара јас ќе се праам ненормален ....... Абе од двај и го стаив у пичку матер тесна тесна кожичката ми ја скина.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Тате не сам јас... Тук на форумо се накотил еден плагијатор, избегал е од Семоќното ОКО на Власта, и копира стил, дијалект, аватар.... Мутл'к е некаков шпион.... :D
Добро е јас реков ти си синко, ама чим не си ти планина од грбо ми падна.
 
L

Luki Junior

Гостин
Ко бабине у ЈСП у вторник, петок и сабота сме...:pos:
Пази и да не прелажуе девојчиња у твое име, па да ги вика у Подареш....;)
Иначе, imitation is the sincerest form of flattery:D
Ако сте како бабите, значи ного гракате, а малку давате.... :D:D
За имитирајнето и јас така си мислам, оти човеко ми дава искрени комплименти... :icon_mrgr:
Ако се лажеа така лесно момите, досега сите форумски џенцки ќе си имаа по еден сељак у плакар... Ама нејсе... Тука са сите рафинирани.... Прерафинирани за недоделкан сељак од источна Македонија.. :(:(

Тава обвинение нема реална основа! :icon_mrgr:
п.с. На земјоделците со субвенцијата требе да им се доделе и кокона. Тава нешто не сам го видел у твојта агенда.
Има нема, јас така мислам... А обично не сам грешка...
Да бе, да ги боле главата повеќе.... :D:D:D
Плус ако е женен, оште една плус ного ќе и се уарне и на земјоделците и на коконите... А ако му е арно на земјоделецо, на останатите човеци и се стемнува... Оти може да се покондуре... ;)
 
L

Luki Junior

Гостин
Море се зачитав, ќе ми изгореа ќофтињата :D
Тета, на мен бобо ми истече и малко загоре.... Ама и загорен боб е сладок... :);)

Еве и јас барам, се кријат по глувчји дупки... Нема кандидати... :(
Јас речех да, ама ти киснеш нешто како насабаале по литар оцет да пиеш... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom