Денешните мажи...

Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
аааа кој на кого овде !? вака ли модерен маж беееее :(
Шо е бе службо ?
Ај да ти продадам мотор за голф скоро нов 5 специјала продуван пролупан ама колку и да го гледаш не моеш нишо да приметиш само 2 000 000 км има поминато од око три дена да го гледаш и меркаш нема да му дадеш поише од 30 000 .
 
С

Спасе супата

Гостин
Моми македонски најдејте си некој земјоделец, живот да живеете и бело видело да видете.
 
L

Luki Junior

Гостин
Plavooka Гледај да има трактор без серво.... И да има повеќе ниви за орајне... Ќе има неверојатен бицепс/трицепс и цврсти дланки од волан.... На 7мо небо може да те каче.... Само со допир... :D:D:D:D:D
 
F

FARANG

Гостин
Моми македонски најдејте си некој земјоделец, живот да живеете и бело видело да видете.
Ти само сакаш полесно да ти биде. Испрати скопјанки по провинција донеси провинцијалки во Скопје. Секој среќен а?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Моми македонски најдејте си некој земјоделец, живот да живеете и бело видело да видете.
:pos:
Синко сега кого го подјебнуваш, сакаш да ги намамеш момиве да се затрчат по тебе ?
Ама без мираз акомулакорт и алгасер за тркторо да не ми ја носеш дома, двата ќе ве нападам.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
:) ............... ма немој да ме јебеш бреееееееееее:pos:
Како беше она продавам шкода 1984 годиште, скоро кко нова многу малку возена, таа пролупана/продувана три ремонти не и помагаат десет газди сменила ама вака ако гледаш не можеш да приметиш.
Вино ќе истураш, што ќе правиш... :pos:
 
L

Luki Junior

Гостин
Моми македонски најдејте си некој земјоделец, живот да живеете и бело видело да видете.
Спасе, пред неколко страници на Змејко ЦиВи-то го цитираше... Сега мојто... Човек пази се.... Од Власта.... Да не свиреш клавир у Идризово... :D:D:D:D

пс. 100% те поддржувам у идејата за земјоделците.. :)
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
:cuc:
Му завидуем на дечко ти
На мажот ми :) И треба. Јас брачната постела ја сфаќам како поле за бескрајно уживање.

А бре сте се размуабетиле, човек не може да ве втаса.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Вино ќе истураш, што ќе правиш... :pos:
Абе јас имам спремено шише 2 литра воловска крв во фрижидер , не се секирај.
А и две кокошки под спална ќе сокриеме за секој случај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom