Xbox360 гејмери

Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.411
Поени од реакции
5.354
Toa e sto ke pravis.
Ja koa go zemav PS3to - NTSC USA , likot sto mi go prodade imase kupeno ispravljaci konverteri trista cuda Vika Ako go vrzes direktno ke pregori.
Izvadiv Evropski power cord od obicen PC i go stajv na struja...Koj Poker Face dobi covekov se pagav od smeenje.
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
354
Поени од реакции
153
Најефтина и најпрепорачлива варијанта за полнење на wireless контролер за xbox 360??? Што препорачувате повеќе менување батерии или купување на полнач??
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Најефтина и најпрепорачлива варијанта за полнење на wireless контролер за xbox 360??? Што препорачувате повеќе менување батерии или купување на полнач??
Zimas baterii za polnjene od aparat 500-400 den se i polnac ja na taa varijanta sum ; )
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.694
Поени од реакции
52.589
Баш пред некој ден ми текна на играва, се прашував кога ќе излага. :D
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Планирам да ставам чип у најбрзо можно време хбохот ми е на најновиот дешборд и е од поновите хбох-и.Во ИДЦ има чип за него и ми терат 5000 денари... Дали се исплаќа да го зеам тој и дали ќе имам потешкотии за снимање игри (Иам 250 ГБ хард диск) и дали они во ИДЦ ќе ми стаат неколку игри? Дали има некој друг кој поевтино чипува??
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Metal.Gear.Rising

По торенти...
Од тоа што го пробав демото, не го бива. Оставен е гејмплејот од Solid, само што сега целта е да се тепаш директно со нив...некако не иде вака Metal Gear игра да биде. Плус, самиот гејмплеј е срање со тоа Free Blade, демек ги сечеш непријателите како сакаш. Чудна е, ама онака лошо чудна.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Зошто по сите торенти на игрите пишува XGD3 игри... Дали со мојата RGH конзола ќе можам да ги играм ????
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Денеска излезе нов апдејт за Xbox Live. Читам по нет дека е многу опасен и дека е наменет строго за пиратерија, така да ви препорачувам да не симињате. Слушнав и дека ќе има нов флеш наскоро
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.694
Поени од реакции
52.589
Зошто по сите торенти на игрите пишува XGD3 игри... Дали со мојата RGH конзола ќе можам да ги играм ????
Си имаш и готови за RGH по торенти, ама мислам дека и овие можеш да ги конвертираш. Побарај, проучи што, како.
 
Член од
10 септември 2011
Мислења
133
Поени од реакции
73
Каде,како можам да видам на кој начин ми е чипуван хбоксот(бидејки подарок ми е ми кажаа само дека е чипуван и ништо повеке а гледам различни игри си бараат некој по нови чипувања), и како може ако знае некој од исо фајал да си ја ставам на хдд игрта да не режам цд бидејќи немам среќа и уништив 7двд/дл и ми дава unrecognized disc (code 03-57-00) .
Благодарам
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.694
Поени од реакции
52.589
Crysis 3 излезена е? Ако е импресии. Исто и за Метал геар солид.
Крајсис 3 завчера малце ја поиграв. Во поглед на графика не приметив некоја посебна разлика од претходната (не играм ич веќе некое време, не ме фаќај за збор за ова). Ми се свиѓаше, иако секој шутер веќе е едно исто.
Другата ја изрежав ама не ми успеа нешто од прва, не се пушташе и ја баталив.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Продавам НТСЦ игри употребувани само 1 месец
-Fifa 13
-NBA 2K12
-Kinect Adventures
-Kinect Sports
-Kinect Sports Season Two
Cena po dogovor ... Kontakt pp
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.694
Поени од реакции
52.589
Има некој со RGH и со добро знаење за префрлање, режење игри и слично?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom