Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Каде може да се најде вакво нешто,да не биде само од pullandbear ?
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
221
Поени од реакции
24
Каде пластифицираат А4 листови или поголеми во Охрид или Струга ?
 
Член од
30 април 2010
Мислења
147
Поени од реакции
26
Здраво.Ако знае некој подетално да ми каже каде се наоѓа
Министерство за информатичко општество и администрација???

На веб страната пишува само Мито Хаџивасилев-Јасмин" бр. 50 :(
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.735
Поени од реакции
12.166
Здраво.Ако знае некој подетално да ми каже каде се наоѓа
Министерство за информатичко општество и администрација???

На веб страната пишува само Мито Хаџивасилев-Јасмин" бр. 50 :(
во зградата кај што беше порано Нова Македонија. По Митохаџивасилев во правец од Рамстор накај Козле/Карпош, одма после семафорите од десна страна големата зграда.
 
Член од
30 април 2010
Мислења
147
Поени од реакции
26
во зградата кај што беше порано Нова Македонија. По Митохаџивасилев во правец од Рамстор накај Козле/Карпош, одма после семафорите од десна страна големата зграда.
Фала.
Значи во истата зграда кај што е и министерството за образование така ?
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.735
Поени од реакции
12.166
Фала.
Значи во истата зграда кај што е и министерството за образование така ?
само за образование мислам дека е на погорните спратови од зградата. За информатичко е приземје евентуално до втори или трети спрат. Прашај таму за поточно, одамна не сум бил тој реон.
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
dali ima nekoj avtobus sho pominuva od karposh 4 i prodolzuva nakaj gjorce petrov a voedno zastanuva pred evropskata ocna bolnica. Bidejki ne sum od sk a koa ke slezam od avtobuska do gjorce vidov na mapa deka e mn daleku i nema shansa da fatam taksi zatoa ke ve zamolam koj znae da mi opishe so koj avtobus treba da odam,.
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
221
Поени од реакции
24
дали некој може да ми преведе нешто од арапски ?
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.974
Поени од реакции
2.908
dali ima nekoj avtobus sho pominuva od karposh 4 i prodolzuva nakaj gjorce petrov a voedno zastanuva pred evropskata ocna bolnica. Bidejki ne sum od sk a koa ke slezam od avtobuska do gjorce vidov na mapa deka e mn daleku i nema shansa da fatam taksi zatoa ke ve zamolam koj znae da mi opishe so koj avtobus treba da odam,.
Имаш 2ка и 12ка :)
 
R

Rockstar90

Гостин
Кај можам да најдам манжетни за машка кошула и која цена се ако знае да ми каже некој?
 

vlay_markoman

r3k1NNz0R.mp3
Член од
24 септември 2012
Мислења
176
Поени од реакции
43
дали постои сеуште нинтендо и каде да најдеме со еден другар за заебанција на роденден да го носиме кај еден другар ехеххееххехе
 
Член од
10 септември 2011
Мислења
133
Поени од реакции
73
Некој да не знае каде може да се најде кокосов тресет (коир) или евентуално вермикулит?
прашував на бит пазар по земјоделски аптеки немаа никаков тресет а не пак кокосов, па некоја идеја каде ?
Благодарам однапред
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.799
Кај можам да најдам убав машки каиш до кај 500 - 600 ден.?
Пробај у Бисер у бутиците доле,ја земав таму одличен каиш за матурата пред 5-6 месеци. За 500-600 сигурно ќе најдеш нешто добро таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom