Xbox360 гејмери

Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Ја проба некој Far Cry 3?
вади проблем вика неподржувачки диск(а на главното мени во хбоксот фино лепо си стои play far cry3 пичку матер да фатат)инаку торентот е од замунда...до душа претходните игри фурат 500...

Само незнам дали и кај други го вади истиот мадафака проблем:confused:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.632
Поени од реакции
52.503
вади проблем вика неподржувачки диск(а на главното мени во хбоксот фино лепо си стои play far cry3 пичку матер да фатат)инаку торентот е од замунда...до душа претходните игри фурат 500...

Само незнам дали и кај други го вади истиот мадафака проблем:confused:
И кај мене исто. Се инсталира на хард диск, ама нејќе да ја пушти. Пробував и со абгх и се тоа ама не работи. Ај некој поискусен ако ја направил нека каже.
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
И кај мене исто. Се инсталира на хард диск, ама нејќе да ја пушти. Пробував и со абгх и се тоа ама не работи. Ај некој поискусен ако ја направил нека каже.
гелдам ја има и на rarbg...ама сигурно е истото срање како од замунда..или можда не
 
Член од
30 ноември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ej vaka malku informacii ako moze jas dosega se rasprasuvav za ps 3 gledam probile da se igra piratski igri toa multiman kako go vikaat, ali zatoa treba da imas postar model so 2.55 verzija , a momentalno nov takov nigde.
1.pa sega me interesira za xbox na koj princip se igraat piratskite igri procitav negde duri i piratski moze da se igraat online nekoj igri ?
2. Go vidov ovoj xbox gledam i cipuvan http://www.idc.com.mk/index.php?route=product/product&path=20_59&product_id=180 , dali moze naknadno da se stavi kinect senzor ?
pozz se nadevam deka nekoj ke odgovori.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Ej vaka malku informacii ako moze jas dosega se rasprasuvav za ps 3 gledam probile da se igra piratski igri toa multiman kako go vikaat, ali zatoa treba da imas postar model so 2.55 verzija , a momentalno nov takov nigde.
1.pa sega me interesira za xbox na koj princip se igraat piratskite igri procitav negde duri i piratski moze da se igraat online nekoj igri ?
2. Go vidov ovoj xbox gledam i cipuvan http://www.idc.com.mk/index.php?route=product/product&path=20_59&product_id=180 , dali moze naknadno da se stavi kinect senzor ?
pozz se nadevam deka nekoj ke odgovori.
1. на принцип ставаш двд - играш. може и онлајн, да
2. да
 
Член од
10 декември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Знае ли некој дали има лек за конзоли со LiteOn 16d5s ДВД?
Било каков hack за да може да се играат режани игри.
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Дајте бе кажувајте акаунти да ве аднам на live....
Инаку мојот е mileKITIC10
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Играв My Career на НБА 2к13 и го пуштам пак икс боксов и ја пуштам играва се најнормално и да пуштам My Career пак ми вика дека неможе од хард драјв да се пупти пошо бил оштетен фајлот знае некој чаре или слабо?
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Играв My Career на НБА 2к13 и го пуштам пак икс боксов и ја пуштам играва се најнормално и да пуштам My Career пак ми вика дека неможе од хард драјв да се пупти пошо бил оштетен фајлот знае некој чаре или слабо?
Пробај го од my career load да направиш од главното мени, и јас го имав тој проблем и би требало да ти се пушта
 
Член од
11 декември 2009
Мислења
292
Поени од реакции
103
Гледам некои продаваат пс3 декодирани.. Што им значи тоа декодирани ??? Нели не може да се направи на пс3 да се игра со пиратски игри како што може xbox??
 

Ace CFC

KTBFFH
Член од
15 октомври 2009
Мислења
362
Поени од реакции
22
ај мала информација само,да ве прашам сакам да земам xbox360 кинект новиот шо е со сензорот е сега дали можит на новивов со е да се игрет пиратскиве игри ко на pc и шо би све требало да напрајш. се двоумам мегу xbox 360 i ps3 ама демек неможело на пс3 да се игрет пиратски и само оргинал читало,шо би било најубо од овие 2 по мое исти се во све само проблемот е со игриве.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom