Пазарете се тука!

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Абе те праша ли некој тебе за коментар? не ти одговара ни модел ни цена скокај пост .. ееееееј аман веќе од вакви оф топик коментари.
А шо, демек треба да ме праша некој? Ја би го купил...да беше цената во ред. Ама пошо не е, не го купувам, ти кажувам колку ти вреди.

Ееееее...аман веќе. Wewew...пwaчка...
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Ok, неморате да мчите за превисоките цени и јас давав е90 нокиа за 440 евра и сите по пвт ми праќавте коментари во стил на луд - кој дава толку пари денеска за мобилен, 2 лап топ компјутери за тие пари имало бла..бла...

ако имате нешто во корист на огласувачот да дадете - слободно пишете во оваа тема, доколку имате на огласите нешто - исто така слободно пишете, офф-топиците во принцип треба да ги бришам, ама ај - попуштам :D
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ok, неморате да мчите за превисоките цени и јас давав е90 нокиа за 440 евра и сите по пвт ми праќавте коментари во стил на луд - кој дава толку пари денеска за мобилен, 2 лап топ компјутери за тие пари имало бла..бла...

ако имате нешто во корист на огласувачот да дадете - слободно пишете во оваа тема, доколку имате на огласите нешто - исто така слободно пишете, офф-топиците во принцип треба да ги бришам, ама ај - попуштам :D
Па нели темава е за пазарење?

Јас велам дека реална цена на телефонот е толку и толку давам. Ако сака да го продаде, се разбира. Се пазарам.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
Еве можам да му продадам на некој Нокиа 1680. Стара е неколку дена и не е употребена. Купена од VIP, 1 година гаранција има.

У при-пејд нова е 3599 значи јас ке ја дадам заааааа..........

3000.

Ајмо изволте :)
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Продавам Н82 екстра сочуван како нов е, 4 месеци стар со кутија и цела опрема, оргинал полнач, кабел, слушалки, тв аут.... Цена 260 евра.
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
4
Продавам Sony Ericsson P1i, стар 7 месеци, со комплет опрема и кутија како што е купен. Телефонот е сочуван, не е маткан по џебови со клучеви, значи нема никаква гребнатинка на него, и нормално телефонот е исправен, не е удиран или сл. Јас сум му прв газда, телефонот сеуште е под гаранција. Не би го менувал за ништо искрено, ама имам нарачано ново машинче, па мора да се разделам од миленикот. Цена 150е фиксно. Кој е заинтересиран нека пише ПП.
Сликата во поголема резолуција.

 

Attachments

  • 117,3 KB Прегледи: 11
Член од
24 декември 2007
Мислења
6
Поени од реакции
1
Продавам Н82 екстра сочуван како нов е, 4 месеци стар со кутија и цела опрема, оргинал полнач, кабел, слушалки, тв аут.... Цена 260 евра.
Јас сум заинтересиран, кажи каква боја е и телефон за контакт

Поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom