Пазарете се тука!

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
jas najdov u leptokarija u edna mobilara slusalici za Sony Ericsson polovni i mi gi nudea za 400 denara ( ISPRAVNI so se rezervni gumicki i slicno ) znaci toa e 3 pati pomalku od cenata koja mi ja kaza ti..
Оригинал нови СониЕриксон слушалки за 400 ден?
Кажувај мобиларава да идам јас и за п990кава и за в800ката да зеам.
Некро,ти чекаш да ти дојдат во странство,види типов има познавање,година дена имал слушалки.:vozbud:

Сериозно,во свет каде што сите картички на Сони се 2 пати поскапи од другите (SD,MMC,xD итн.) тешко дека има нови слушалки оригинални за 400 ден.
Нема јас што да се објаснувам,еве ти го Некрофилија нека потврди.

:tapp:друже. ти или си пијан, или си слеп, или не дочитуваш... дај малце читај по убаво или не треси глупости на празно. и ти препорачувам следен пат кога читаш едно 2 3 пати прочитај па после размисли уште 2 3 пати што ке пишеш :)
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
може да ги најде половни за 3-400 денари, на ново не верувам дека ќе може да ги најде за таа цена освен ако не се од некој реселер на големо и не ја знае вредноста на тие слушалки, затоа што мене дилерски ми се два пати повисоки од цената што ја кажа членот над тебе.

бај д веј, не се најдобрите слушалки што излегле во мобилната технологија тие, туку овие! подобри се од секс! 40 евра коштаат.


ako gi sporedis so tie SE slusalki od w810 - ke si ја признаеш грешката, половни вакви малце изгребани ги продадов за 1500 денари и тоа уште на првиот човек што му ги покажав т.е. само што ги ставив на излог :pos: во алфа копи се 40 евра и идат по порачка. :D

За ваков хедсет "уше сечам" Aко продава некој нека пише!!! А за тоа дека се добри, најдобри се, но комент!!!:vozbud:

Дајте замена нешто за нокиа н93 фул! Се здосади!!!
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
40 евра на ново, ако ми дое нешто на старо - ќе пишам на форумот, ама испод 25/30 еури нема шанси :D
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Може некој да ми каже колку кошта Нокиа N81 и дали е добро телефонче???
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Samsung D500 ili D600 некој???


и што цена
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ацид има Д500, го шитка, за цена прашај го по ПП.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
шиткам нови нокии Е90 - 37.700 денари

 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Некро не ми кажа дали ке ми чуваш слушалици за сони ериксонот W 810 i и ако ми најдеш шо пари би ме чинело
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Некро не ми кажа дали ке ми чуваш слушалици за сони ериксонот W 810 i и ако ми најдеш шо пари би ме чинело
ако ми наидат половни ќе ти пишам на форумов, ако сакаш нови мораш една недела однапред да ми кажеш.
половни толку ќе бидат 5/6 евра.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
њет, само ај фони и е90ки нокии, другите сеуште ги чекам :(
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.202
Поени од реакции
918
Бошко јас пак, се надевам не те досадувам со прашањава :pos:

Кажи уште еднаш колку беше репарирање на батеријата за Motorola E398? И колкава максимална мемориска можам да ставам? Од 1 GB може? Кажи ми и која е цената за таа :) И фала!
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
1gb micro sd - 650 denari, pomini kaj mene, ke ja napunam so muzika i video kartickata - ako funkcionira se - земи ја.

во врска со репарирањето на батерии - повеќе не го работам тоа. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom