Пазарете се тука!

Goki_san

Dzabolebar of the month
Член од
16 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
1
Видете вака...Иам СЕ К800 и ми здосади веќе :toe: Ај дајте некоја понуда некој ако сака да праиме трампа глава за глава без доплати ти реков ми рече..... Само да има приближни перфоманси на К800-ата. Поздрав
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Misti4en telefonot e star 1god i 5-6 meseci i nema VGA kamera posto ima nastavka 6230 Ii a toa e podobrenata verzija na 6230 koj ima vga kamera OVOJ ima 1.3kam i sega koj saka moze k570 koj saka nokia 6230i negovo pravo na izbor. A denes doznav deka nokiava moja ima 00 vo toa brojot sto zan4i najdobra e :) koj e zainteresiran neka pisi
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Misti4en telefonot e star 1god i 5-6 meseci i nema VGA kamera posto ima nastavka 6230 Ii a toa e podobrenata verzija na 6230 koj ima vga kamera OVOJ ima 1.3kam i sega koj saka moze k570 koj saka nokia 6230i negovo pravo na izbor. A denes doznav deka nokiava moja ima 00 vo toa brojot sto zan4i najdobra e :) koj e zainteresiran neka pisi
Ова, во светов или . .? Ако е така јас ја земам без размислување =)
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Ова, во светов или . .? Ако е така јас ја земам без размислување =)
Drugar ima vo edna od temite na necrophilia doznav deka mozes da go vidis seriskio broj i deka od 7 i 8 ta cifra se gleda kaj e proizveden mobilniot, 00 gi ozan4uvalo telefonite so najdobar kvalitet. AKO sakas zemi go :))))
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
jas vise nokia vo zivot ne bi zemal eve iskreno vi kazuvam a koristev 2-3 modeli
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.502
Поени од реакции
2.632
jas vise nokia vo zivot ne bi zemal eve iskreno vi kazuvam a koristev 2-3 modeli
Само немој да кажеш дека не си задоволен од нив дека сепак самиот кажа 3 модела си користел.Што им фали на нокиа за оваа антиреклама што ја правиш го знаеш фактот дека водат без конкуренција и се најбарана марка на мобилни ?
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
A ja imam neotvoreno kabelce i slushalki za motorola, da ne gi saka nekoj?:nesum:
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
pa da imav dva tri modela moram da priznaam BEZOBRAZNO SE KVALITETNI, megutoa mislam deka premnogu se BAVNI celiot toj softver bilo da e obi4en ili simbijan e BEZOBRAZNO BAVEN vo denesni uslovi na napredok na tehnologijata
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
pa da imav dva tri modela moram da priznaam BEZOBRAZNO SE KVALITETNI, megutoa mislam deka premnogu se BAVNI celiot toj softver bilo da e obi4en ili simbijan e BEZOBRAZNO BAVEN vo denesni uslovi na napredok na tehnologijata
dobro se gleda kolku se razbiras ali toa ne e ni bitno sea, NAJGLAVNOTO NE JA REMETETE TEMAVA SO GLUPOSTI!!!!!!!!!!
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
drugar ti sto se pretstavuvas kako phone master izgleda samo toa Ph ti ostanalo nickot posto ne se razbiras ti od mobilni. Posleden komentar za tebe na temava
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
pa da imav dva tri modela moram da priznaam BEZOBRAZNO SE KVALITETNI, megutoa mislam deka premnogu se BAVNI celiot toj softver bilo da e obi4en ili simbijan e BEZOBRAZNO BAVEN vo denesni uslovi na napredok na tehnologijata
Абе што се разбираш ти жити мајка, ај молимте не треси вакви зелени за Нокиа, ке ти се смејат лугето! Кажими кој сименс, или сониериксон е побрз и подобар, го купуваш, и после два дена на сервис незнам џојстик, ова она! :S
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Dobro be Dzole imas li ti koristeno nekoj od modelite na Nokia pa da kazuvas, zemi telefon na Nokia vlezi vo menu i vo multimedia pa probaj da ti gi otvori slikite site naednas NEMA SANSI, probaj ja istata opcija kaj telefon od Sony Ericsson, Samsung ili Motorola ( za siemens ne znam) ke vidis kako vednas gi otvara slikite. A jas kazav deka se PRemnogu kvalitetno napravani ti ramlku razlikuvaj Softver od Hardver, jas kazuvam deka SOftverot IM E BAVEN, hardverski se neunistlivi me KAPIRAS???
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
Dobro be Dzole imas li ti koristeno nekoj od modelite na Nokia pa da kazuvas, zemi telefon na Nokia vlezi vo menu i vo multimedia pa probaj da ti gi otvori slikite site naednas NEMA SANSI, probaj ja istata opcija kaj telefon od Sony Ericsson, Samsung ili Motorola ( za siemens ne znam) ke vidis kako vednas gi otvara slikite. A jas kazav deka se PRemnogu kvalitetno napravani ti ramlku razlikuvaj Softver od Hardver, jas kazuvam deka SOftverot IM E BAVEN, hardverski se neunistlivi me KAPIRAS???
Vo pravo e...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom