Се утешил кај другарка му...

  • Креатор на темата Macedonian-Sun
  • Време на започнување
M

Macedonian-Sun

Гостин
Замислете си случка каде што вие и вашиот партнер сте имале една сериозна голема кавга и потоа со денови се игнорирате.

За тоа време вашиот партнер се утешил кај неговата најдобра другарка.
Тој ја употребил како рамо за плачење и воедно имале интимни односи.

Тоа овде на западот многу од луѓето го прават што на нас македончињата а и другите народи од балканот не може во глава да ни влези.

Моето искрено мислење е дека такво нешто не треба да се дозволи, сепак интимноста треба да се дели само со партнерот ( доколку врската е сериозна ) и има љубов.

сепак една кавга не треба да расипе една цела врска, може да се седне и да се зборува на таа тема без да се прави други глупости.

???
 
П

Пепси_

Гостин
како јас немав една ваква другарка.....


иначе дечкото си ја извадил нервозата само ништо посебно....а изгледа и не му одговара врската очигледно.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Браво каков мангуп еј, сите треба да се дивиме на неговиот херојски подвиг и да ги следиме неговите стапки, а женска му треба да му прости и плус да му го испуши еднаш.
Ама да се работеше за девојка која после кавга се утешила кај другар и`, е тогаш ќе беше курва, бештија, ороспија, дрољетина и слично.
Вака типот е фраериште. (y)
 
L

Luki Junior

Гостин
Браво каков мангуп еј, сите треба да му се дивиме и да ги следиме неговите стапки.
Ама да се работеше за девојка која после кавга се утешила кај другар и`, е тогаш ќе беше курва, бештија, ороспија, дрољетина и слично.
Вака типот е фраериште. (y)
Свечено изјавувам оти типо е слаб карактер и курва. Требе да се запале на плоштад, огино ќе го прочисте.

пс. озбилен сам.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
499
Поени од реакции
381
Ама се попаливте одма :) ,стварно тоа е вистинска другарка....шала на страна

...од секогаш сум стоел на мислењето дека машко неможе да има другарка.Колку и да му е другарка ,па дури и од градинка да се знаат и другаруваат,барем еднеш ја погледнал со други очи...како ние сите што си помисливне за нашите најдобри другарки во истиот момент кога го прочитавме првиот пост.
...и мислам дека не стои тезата дека нас овде на Балканов тоа неможе да ни влезе во глава...го има тоа и тука и тоа не сте свесни колку.Само јас сум бил сведок на неколку пати до сега.
...мислам дека доволно ја потикнав мислата во вас ...па продолжете...
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Па добро де тоа е само онака утешителен секс што ќе му го мхм и после тоа оп од позади и после и 2 задоволни :) лечење на трауми,стрес и тн. што интересна работа ова, другарски секс онака па шо.

Инаку секој различно си сваќа некој почитува другарски секс некој не :) секој со свои сваќања инаку според мене јас не подржувам другарски секс :) А вистината е друга ова е Македонија каде што секој се онади ама си ќути :свиркам: и сите се прават невини со по 3 деца (n) А америка е друга приказна каде што другарскиот секс е веќе во практика одмна ... (y)
 
Член од
16 април 2012
Мислења
333
Поени од реакции
217
Леле колку заостанат народ сме ние македонците еј, конзервативна средина. Најнормална работа, тоа е модерно сега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom