Најефтин супермаркет

Член од
27 јуни 2011
Мислења
225
Поени од реакции
42
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.719
Поени од реакции
9.829
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
Еи што кажа дека си доселен,скопјаниве ич ги нејќат ''дојденците''. Иначе КАМ е као најевтин,а по ново го фураат и Карфур..
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Кам ама немаат некои производи што ги има во големите маркети. Секој маркет има акција и попуст на одредени производи. Не може да се избере еден каде што сите цени се ниски.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Кам, а и Мај Маркет за мене цените се поволни. само незнам дали во Скопје има Мај Маркет.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
Стокомак (имаш кај зелено пазарче) и Кам :pipi:
 

LycantHrope

Awwwww
Член од
16 мај 2012
Мислења
31
Поени од реакции
15
Најефтини маркети според мене се Кам и Стокомак , а ако сакаш тоалетна хартија и шекер посети го Керфур:D
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Стокомак, таму работам. :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Ич да непазариш најевтино ќе да е.Ќе си донесеш тегла ајвар,калп сирење и мачкај....
Иначе најевтината храна не е ниту за кучиња.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
стокомак на прво место после ти е кам па тедико па остали
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
468
Поени од реакции
573
Со среќа нека ти е таму, земи му ја на скопјанецот работата :icon_lol:.


Иначе во врска со темата не знам кој е најефтин супермаркет во Скопје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom