Xbox360 гејмери

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нема проблеми на Live од тоа што го читам, јас го однесов на флешување Xbox-от, кога ќе се вратам (ако е денес готов) добивате детали.

И ако му треба на некој 14 day live trial нека каже само, имам 15. :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.632
Поени од реакции
52.503
Се мислам јас дали да се уклучам на лајв. Порано си бев поврзан цело време, ама некако не ми беше сигурно, а и не играм којзнае колку па немам некоја посебна потреба.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Нема проблеми на Live од тоа што го читам, јас го однесов на флешување Xbox-от, кога ќе се вратам (ако е денес готов) добивате детали.

И ако му треба на некој 14 day live trial нека каже само, имам 15. :)
излезе нов lt 4.0 ? или уште го немаш на 3.0 ?
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Нема проблеми на Live од тоа што го читам, јас го однесов на флешување Xbox-от, кога ќе се вратам (ако е денес готов) добивате детали.

И ако му треба на некој 14 day live trial нека каже само, имам 15. :)
Ево рецимо мене и треба 14 дена лајф трајл:D..
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Имаше една игра со уличен фудбал. Ја играв во Бугарија пред 4 години. Можеше и финти да правиш, а и ги имаше сите познати фудбалери. Му текнува на некој како се викаше играта?
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Имаше една игра со уличен фудбал. Ја играв во Бугарија пред 4 години. Можеше и финти да правиш, а и ги имаше сите познати фудбалери. Му текнува на некој како се викаше играта?
Fifa street? Urban freestyle soccer?
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Можам на усб да ги ставам и после во Xbox, или мора да ги купам оригинал? Иначе не ми е чипуван.
флешувај го кај драган во идц и фурај си игрици и на нет и бркај работа :D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Секоја XGD3 игра што ја режете со Truncate, треба да ја пуштате на следниов начин:

1. Ставете песни на USB стик
2. Стикот во Xbox
3. Пуштете песна преку Home табот (тој кога ќе го стиснете Xbox копчето, па во Media)
4. Пуштете ја играта
5. Само што играта ќе се пушти, изгасете ја песната


Практикувајте го ова за сите нови игри, иначе ќе ви се појавува на сред игра Failed to authorize disc, башка помалце го врти двд-то со овој метод. :)

Powered by Донев
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Ај ќе ве молам да ми кажете дали излегоа хакови за најновиот дешборд?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom