Жени со силиконски гради

Член од
4 мај 2009
Мислења
6
Поени од реакции
1
Хех интересна тема !
Абе секое машко сака партнерката да има убави гради, ама па не треба да се претерува. Во денешницава луѓево немаа паре леб да јада, а камо ли да мисла на силикони. Чак што, женските ги плаши тоа што кога ќе остарат можат да станат вистински монструми.
Според мене силиконите се добри, али пак "чисто месо" е боље :D :D
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
sega ne bi stavila bidejki nemam potreba, no posle 30tata godina bi stavila od prizcina sto ne e veke toa toa megutoa nekoja normalna golemina a ne ajde sega ke stavam baloni kako sto pravat mnogu
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Жени со силиконски гради=Жени со халогенки и спојлери даааааа:vozbud: кој нејке таква кола
 
S

smart ass

Гостин
жена со силиконски гради=мажи со јапонси стандарди за величина на пенис.:pipi:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
ствање на силикони сепак тоа е личен вкус , мене не ми се допаѓа во ниеден случај повеќе сакам да сум природна и не би ставила силикони пошто очигледно не ми треба
а и веќе одамна се изгуби модата за силиконски гради а и знаме колку недостатоци имаат и какви не проблеми може да предизвикаат на дојките
не ги осудувам девојките што ставаат силикони сепак не еден начин сакаат да се направт доволно сексипилни а тоа природата не им го дала така да лично воопшто не ми смета тие што преферираат силикони
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.307
Еве една слика од мене...Поголеми од овие здравје..

 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
ааах...знам како се вика болницата кај што прават вакви..се вика Photoshop....
да да да фотошоп или корел у која и да идеш исто ке ти ги напраат а може и поголеми зависи од вкусот
 

MK_Devojce

I simply don't care...
Член од
2 август 2009
Мислења
468
Поени од реакции
162
Никој не е толку вреден за да се наполниш со пластика само за да му биде ќефот на него, кој те сака ќе те сака онаква каква што си.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.307
ааах...знам како се вика болницата кај што прават вакви..се вика Photoshop....

Абе срце на фотошоп ли се направени ли несе тоа не е важно , важно е дека грозни се..
 

RIOT!

dust in the wind
Член од
10 септември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
16
природно си е природно...ама ај да кажеме дека у некој случај добро би било да ги имаш ако природата уопште не те надарила, ама па како се претерува:nesvest:тоа за чудо...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom