Xbox360 гејмери

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Super.Fala decki za upatuvanjeto.E sea uste nesto ne mi e jasno.Dali offline profilot sto imam 6000 poeni na nego ke mi gi smeta za validni, sto igrici najcesto igrate online najcesto?Ja sum obolen po mortal kombat i fifa street. :)
Друже, најпаметно ти е да направиш нов профил и со него да играш онлајн.

Поените ги смета и ти важат online, ама најубаво е да си имаш посебен профил за онлајн играње на кого ќе имаш помалце игри него цела пиратска колекција. :)

П.с. Мортал Комбат премногу лагува онлајн, иначе имам другарче ако сакаш да се пресметате.

Јас лично играм само Top Spin 4.
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Super.Fala decki za upatuvanjeto.E sea uste nesto ne mi e jasno.Dali offline profilot sto imam 6000 poeni na nego ke mi gi smeta za validni, sto igrici najcesto igrate online najcesto?Ja sum obolen po mortal kombat i fifa street. :)
Како што рече мац имај посебни профили за цела пиратска колекција и за игри што планираш онлајн да ги играш. Поените и онака не ти вршат никаква работа. Ја имам Mortal Kombat ама не сум играл онлајн незнам како е. Најчесто онлајн играм Mass Effect 3 и WRC/Dirt3, сум пробал MW3/Black Ops ама не ме бива за FPS на конзола, единствено World at War Zombie мод терам :)
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Super.Fala decki za upatuvanjeto.E sea uste nesto ne mi e jasno.Dali offline profilot sto imam 6000 poeni na nego ke mi gi smeta za validni, sto igrici najcesto igrate online najcesto?Ja sum obolen po mortal kombat i fifa street. :)
Да ќе ти бидат валидни али за ништо не користат :) За мортал комбат незнам пошто немам играно, а фифа стрит играм и јас офлајн, за онлајн ти бара пас, значи мора оригинал или да купиш пас или да најдеш некако :)
--- надополнето: 14 септември 2012 во 14:45 ---
Adnete me na skype koj saka,za da se dogovorime da igrame timski,igri so krvoprolevanje :P :) toni_psycrime :skype nick
пиши го лајн јузернејмот, или адни ме "thacasper" па ќе видиме кој што игра :)
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
13
Да ќе ти бидат валидни али за ништо не користат :) За мортал комбат незнам пошто немам играно, а фифа стрит играм и јас офлајн, за онлајн ти бара пас, значи мора оригинал или да купиш пас или да најдеш некако :)
--- надополнето: 14 септември 2012 во 14:45 ---


пиши го лајн јузернејмот, или адни ме "thacasper" па ќе видиме кој што игра :)
te adnav na skype thacasper :)
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Како да ја извадам демо верзија од фифа 13..ми пишува дека може да се вади од маркетплејс ама одам таму и нема ништо..само да дадам rate :))
 
Член од
5 јули 2012
Мислења
31
Поени од реакции
3
Moze na Hakuvan Xbox 360 da igram Originalni igri???
--- надополнето: 16 септември 2012 во 18:27 ---
I dali moze da ogram vo 3D na 3D TV??
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Moze na Hakuvan Xbox 360 da igram Originalni igri???
--- надополнето: 16 септември 2012 во 18:27 ---
I dali moze da ogram vo 3D na 3D TV??
Како е хакуван? Во принцип можеш. А 3D можеш ама зависи од игрите. Еве ти листа овде.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Ако некој дојде до торент од ПЕС 2013 нека пише во инбокс, почнаа да излагаат ривјус од веб страни и магазини, кај и да е ќе ја залепи некој на торент...
 
D

Deleted member 53418

Гостин
moze nekoj da mi pise kako da igram forza ama 2 cd da go igram :D pisuva samo install disc 2 ? :D inace cipuvan e xbox nema hard xD
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Aha ;D a prodava nekoj 20 gb hard ? gleam po net izgor se :D 80-90 dolari kaj nas poise idat ako ima nekoj neka pise
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Aha ;D a prodava nekoj 20 gb hard ? gleam po net izgor se :D 80-90 dolari kaj nas poise idat ako ima nekoj neka pise
Ако имаш некое УСБ можеш да ставиш, мислам дека 8 ГБ ќе ти заврши работа за форца, а можда и помало, не ми текнува точно колку инсталира. Само да ти е компатибилно УСБ-то. Јас така користам едно од 16 ГБ пошто ХДД-то ми е само 20
 

Kajgana Shop

На врв Bottom