Горан Пандев

Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Bravo za Pandev! Nema sto da se zboruva, odlicno igra i ne sakam losh zbor da slusnam za nego! Samo sto se zaebava so reprezentacijava toa e drugo!
Се читаш ли што пишуваш? Не сакаш да чуеш лош збор за Пандев, а одиш контра тебе со тоа што велиш дека заебава со репрезентација.:tapp:

И доста со тие срања така играл во Лацио, така во репрезентација. Глупости зборите, исто игра и таму и овде.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
да не заборавиме дека у лацио има мн. поквалитетни соиграчи а тука у репрезентација со мазнов ли сакаш гол да даде.Човекот е ѕвер нема што најдобра ке му биде оваа сезона у лацио да знаете:toe:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
да не заборавиме дека у лацио има мн. поквалитетни соиграчи а тука у репрезентација со мазнов ли сакаш гол да даде.Човекот е ѕвер нема што најдобра ке му биде оваа сезона у лацио да знаете:toe:
Ќе следат и подобри! Пандев допрва станува ѕвериште!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Се читаш ли што пишуваш? Не сакаш да чуеш лош збор за Пандев, а одиш контра тебе со тоа што велиш дека заебава со репрезентација.:tapp:

И доста со тие срања така играл во Лацио, така во репрезентација. Глупости зборите, исто игра и таму и овде.
Ti ne gledas dobro izgleda! Jas rekov deka ne sakam da slusnam losh zbor za igrata vo Lazio, a ne za vo reprezentacija! I isto igral i za Lazio i Makedonija a?! Abe ajde! Tocno e deka nema isti soigraci kako vo Lazio, no tocno e i toa deka ne go dava maksimumot! Uvek ili zamoren e za reprezentacija, ili povreden e, ili pak ke se povredi vo tekot na natprevarot...a naredna so Lazio e oporaven 100%! Ne vikam deka ne igra dobro i za Makedonija, no od koga nema gol dadeno za Makedonija? Nema isti soigraci kako vo Lazio, no 80% od golovite na Pandev vo Lazio se individualni, pa zosto da ne moze da napravi i takva individualna akcija za Makedonija?
 
Член од
26 август 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
Браво за Пандев и Лацио, идат во групи лига на шампиони
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
абе ајде!индивидуалец е кака и никој друг играч на светов!така да си знаеш а пандев зависи од соиграчите
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
абе ајде!индивидуалец е кака и никој друг играч на светов!така да си знаеш а пандев зависи од соиграчите
Како што веќе ти напишав... “Мочкооооооооооо, бразилскиииииииииии“. Абе море неписмен еден, ако не се разбираш од фудбал шо бамбориш. Прво ни Кака ни Пандев немаат обврска да даваат голови во екипата во која ја играат. Кака особено. Пандев игра полушпиц, а ако си гледал негови утакмици ќе видиш дека он сам игра среден ред а плус и дава по 10 гола на сезона. Он врзува одбрана и напад, значи не зависи од никој.
 

ive

Член од
19 март 2007
Мислења
199
Поени од реакции
3
Браво за пандев и само да продуже со моменталното темпо,Нека се знае дека постое и македонија и дека и во неа има спортски потенцијал.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
ок да не се караме за кака зш не е темата за тоа!Јас само дадов пример кој е индивдуалец и тоа е кажано од сите а не го кажувам јас тоа.Како што кажав претходно мислам дека обаа година во Лигата на Шампионите ке блесне Пандев и Лацио барем јас така мислам!ке видиме!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
абе ајде!индивидуалец е кака и никој друг играч на светов!така да си знаеш а пандев зависи од соиграчите
Аиии! Па ако не е Пандев индивидуалец во Лацио, кој е тогаш? Пандев ретко од некој да добие топка, па да даде гол! Пандев скоро се сам си прави при постигнувањето на головите! Прима топка надвор од 16 метри, се гради добро...проаѓа 1-2-ца и дава гол! Тоа ти е инвидуална акција, а за Кака е друга работа! И само Кака ако е индивидуалец...незнам тогаш!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
да се надеваме дека ќе ги пуни мрежите во ЛШ
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Мерак ке ми биде ако им дае гол на Грците у сред атина
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ќе ми биде мерак ако им даде на Грците, но нема да ми биде и ако им даде на Реал :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ќе ми биде мерак ако им даде на Грците, но нема да ми биде и ако им даде на Реал :)
А да навиваше малку за Беласица(или од каде и да си), клуб на кој си му потребен, а не за Реал, кого ташак го заболе дали ти постоиш у светов. Не напаѓам, добронамерен совет... :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
Пандев ќе ги пуни Грците
 

Kajgana Shop

На врв Bottom